Начало Препоръчани Оборище (Панагюрище) шокира Спартак (Плевен) за Купата и си уреди мач с...

Оборище (Панагюрище) шокира Спартак (Плевен) за Купата и си уреди мач с елитния Крумовград

Оборище
Оборище

Оборище (Панагюрище) елиминира Спартак (Плевен) и се класира за 1/16-финалите на турнира за Купата на България след успех с 2:1 след продължения.

Мачът на „Орчо войвода“ бе доста напечен, като домакините откриха още в 3-ата минута чрез Георги Божилов.

Живата легенда на плевенчани Васил Шопов обаче изравни за гостите в 55-ата минута, а до края на редовното време не се стигна до повече попадения.

В двете продължения от по 15 минути панагюри бяха по-добрият тим и с гол на Димитър Пантелеев в 107-ата минута стигнаха до успеха.

Няма как да не се отчете изключително доброто управление на панагюрци и добрата работа на треньорския щаб през този сезон.