Начало Препоръчани Оборище победи Героя с 3:2, завършва сезона на 5 място

Оборище победи Героя с 3:2, завършва сезона на 5 място

Оборище победи Сливнишки герой с 3-2 в последния мач за този сезон. Головете вкараха Георги Нетов(2) и Георги Кременлиев.

В 8-та минута бе отменен гол на Васил Тачев. В 16-та минута гостите откриха резултата, след грешка в защитата на „Войводите“. В 28-та минута Георги Нетов изравни, след асистенция на Тачев. В 33-та минути Станислав Георгиев – Дзенгата си вкара автогол. В 40-та Георги Кременлиев отново възстанови равенството, след асистенция на Николай Димитров. Крайният резултат оформи Георги Нетов от дузпа, спечелена от Кристиян Димитров в 76-та минута. Нетов уцели греда и изпусна още две положения. Васил Тачев, Иван Георгиев и Николай Димитров също пропуснаха шанс да отбележат.

С тази победа отборът ще завърши на пето място в крайното класиране на Югозападната трета лига.