Начало Препоръчани Оборище с класическа победа над Ботев Ихтиман

Оборище с класическа победа над Ботев Ихтиман

Категорична победа с класическото 3:0 записа днес Оборище срещу Ботев Ихтиман. Мачът от 24-я кръг на Югозападната трета лига се игра на стадион „Орчо Войвода“.

Реултатът за „Войводите“ бе открит с гол „от съблекалнята“ – още в първата минута Васил Тачев се разписа във вратата на гостите. Вторият гол за Оборище падна в 55 минута на мача, след центриране на Венци Гурков, капитанът Георги Нетов бе точен за 2:0. Отново той, в 74-та минута, оформи класическото 3:0, след асистенция на Георги Божилов.

„Много силен мач за нашите футболисти, които не дадоха никакъв шанс на противника. Резултатът можешe да бъде много по-голям, като опасни удари към вратата нанесоха Г.Нетов,В.Тачев и Д.Васев.

Поздравявам моите футболисти за категоричната победа. Успяха бързо да се съвземат след драматичната загуба от Марек Дупница и днес победихме заслужено един силен противник.“ – коментира след срещата треньорът на „Войводите“ Кириякос Георгиу.

Снимки: Raya Geo