Начало Препоръчани Оборище с победа и загуба в контроли в два поредни дни(ВИДЕО)

Оборище с победа и загуба в контроли в два поредни дни(ВИДЕО)

Загуба 1:0 претърпя Оборище в уредена в последния момент контролна среща срещу Спартак Пловдив. Мачът се игра на стадион „Пловдив“ вчера. През първото полувреме Оборище беше водещият отбор и създаде цели десет положения. Васил Тачев пропусна да се разпише на два пъти, като веднъж уцели и греда. Георги Нетов изпусна цели три попадения, Михаил Геогриев, Георги Божилов и Николай Димитров също пропуснаха по няколко чисти положения. Играта на противниците няма да бъде запомнена с нито един удар към вратата на „войводите“, за сметка на това единственото попадение бе вкарано от пряк свободен удар в 57 минута от капитана на Спартак.

Днес Оборище изигра контрола срещу Асеновец. Мачът се проведе на стадион „Шипка“ в Асеновград при ужасен терен и неспортсменско поведение от страна на домакините, които блъскаха и ритаха гостите, а съдията раздаде доста жълти картони . След индивидуална грешка на играч на Оборище, Асеновец поведе в 14та минута на мача. В 35та минута „войводите“ останаха с човек по-малко, заради червен картон на Даниел Васев. През втората част треньорът Кириякос Георгиу направи промени в състава и още в 50та минута имахме отменен гол след корнер на Любомир Танев. В 60та минута Васил Тачев вкара от пряк свободен удар и 5 минути по-късно Георги Нетов се разписа с изключително красив гол, след атака и точно центриране на Кременлиев. Последваха доста пропуски от наша страна и така срещата завърши при 1:2 за Оборище.