Начало Препоръчани Oборище с равенство 2:2 срещу Рилски спортист

Oборище с равенство 2:2 срещу Рилски спортист

Оборище изпусна победата в последната минута на мача с Рилски спортист Самоков, който се игра на стадиона в Сарая.

„Войводите“ бяха по-добрият отбор през целия мач като пропуснаха възможността да го решат рано.

Още в 8-та минута Георги Кременлиев бе съборен в наказателното поле на гостите, но главният съдия Йордан Воденичаров от Сандански не отсъди наказателен удар. Същото се случи и в 21-та минута при спъване на Петко Петков.

В 22-та минута капитанът на гостите използва ръка при контраатака на домакините, докато беше последен човек, но съдията го пожали, давайки му само жълт картон.

В 23-тата минута Георги Кременлиев изведе Иван Георгиев, който откри резултата. 10 минути по-късно ситуацията се повтори: Георгиев излъга вратаря на гостите, насочи топката на празната врата, но ударът му уцели страничната греда.

Гостите изравниха в 40-та минута, след центриране от дясно.

През втората част домакините вдигнаха темпото и диктуваха изцяло играта. Петко Петков даде преднина на отбора си с диагонален удар в 60-тата минута.

В 72-та Лалев отбеляза гол на празна врата при подаване на Тодоров, но страничния съдия Танев посочи засада на Павел Тодоров. 3 минути по-късно Павел Тодоров изведе Петко Петков, но ударът на последния бе избит от вратаря Матев.

Ивайло Величков също създаде положение. В 86-тата минута Лалев с глава изпусна да отбележи след ъглов удар.

В 91-та минута главният съдия посочи ъглов удар за гостите, докато страничният съдия посочи аут. От този корнер дойде и изравнителното попадение за гостите за крайното 2-2.