Начало Спорт Оборище стартира новия полусезон като гост на Локо София. Вижте пълната програма

Оборище стартира новия полусезон като гост на Локо София. Вижте пълната програма

СПОДЕЛИ
restorant
Програма на Втора професионална лига за предстоящия полусезон
XVIII кръг
 
24 февруари 2018, събота, 14:00 ч:
Струмска слава 1927 (Рад) – Локомотив (Горна Оряховица) 
Несебър (Несебър) – Ботев (Гълъбово)  
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Ботев (Враца) 
Локомотив 1929 (София) – Оборище (Панагюрище) 
 Марица 1921 (Пловдив) – Монтана 1921 (Монтана)
25 февруари 2018, неделя, 12:30 ч:
Литекс (Ловеч) – Царско село 2015 (София) – /пряко по Диема спорт/
25 февруари 2018, неделя, 14:00 ч:
в Поморие, Градски стадион:Поморие (Поморие) – Созопол (Созопол)
27 февруари 2018, вторник, 14:00 ч:
на неутрален терен: *
Черноморец (Балчик) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
* – на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
Черноморец.
 
XIX кръг
 
2 март 2018, петък, 15:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
2 март 2018, петък, 17:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) – Локомотив 1929 (София) – /пряко по Диема спорт/
3 март 2018, събота, 15:00 ч:
Ботев (Враца) – Черноморец (Балчик) – /пряко по Диема спорт/
3 март 2018, събота, 15:30 ч:
Оборище (Панагюрище) – Нефтохимик 1962 (Бургас) 
Ботев (Гълъбово) – Поморие (Поморие) –
Царско село 2015 (София) – Локомотив (Горна Оряховица) 
3 март 2018, събота, 16:30 ч:
Созопол (Созопол) – Литекс (Ловеч) 
6 март 2018, вторник, 15:30 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) – Несебър (Несебър) –
 
XX кръг
 
10 март 2018, събота, 15:30 ч:
Струмска слава 1927 (Рад) – Царско село 2015 (София) 
Локомотив (Горна Оряховица) – Созопол (Созопол) 
Литекс (Ловеч) – Ботев (Гълъбово) 
Черноморец (Балчик) – Оборище (Панагюрище) 
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Монтана 1921 (Монтана) –
Локомотив 1929 (София) – Марица 1921 (Пловдив) 
11 март 2018, неделя, 12:30 ч:
Несебър (Несебър) – Ботев (Враца) – /пряко по Диема спорт/
12 март 2018, понеделник, 15:30 ч:
в Несебър, Градски стадион:
Поморие (Поморие) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
 
XXI кръг
 
16 март 2018, петък, 15:30 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) – Литекс (Ловеч) 
17 март 2018, събота, 15:30 ч:
Локомотив 1929 (София) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
Монтана 1921 (Монтана) – Черноморец (Балчик) –
Оборище (Панагюрище) – Несебър (Несебър) –
Ботев (Враца) – Поморие (Поморие) –
Ботев (Гълъбово) – Локомотив (Горна Оряховица) 
18 март 2018, неделя, 15:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
19 март 2018, понеделник, 17:30 ч:
Созопол (Созопол) – Царско село 2015 (София) – /пряко по Диема спорт/
 
XXII кръг
 
31 март 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) – Созопол (Созопол) –
Царско село 2015 (София) – Ботев (Гълъбово) –
Локомотив (Горна Оряховица) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Литекс (Ловеч) – Ботев (Враца) –
в Несебър, Градски стадион:
Поморие (Поморие) – Оборище (Панагюрище) –
Несебър (Несебър) – Монтана 1921 (Монтана) –
Черноморец (Балчик) – Марица 1921 (Пловдив) –
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Локомотив 1929 (София) –
 
XXIII кръг
 
7 април 2018, събота:
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Струмска слава 1927 (Рад) –
Локомотив 1929 (София) – Черноморец (Балчик) –
Марица 1921 (Пловдив) – Несебър (Несебър) –
Монтана 1921 (Монтана) – Поморие (Поморие) –
Оборище (Панагюрище) – Литекс (Ловеч) –
Ботев (Враца) – Локомотив (Горна Оряховица) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Царско село 2015 (София) –
Ботев (Гълъбово) – Созопол (Созопол) –
 
XXIV кръг
 
14 април 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) – Ботев (Гълъбово) –
Созопол (Созопол) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Царско село 2015 (София) – Ботев (Враца) –
Локомотив (Горна Оряховица) – Оборище (Панагюрище) 
Литекс (Ловеч) – Монтана 1921 (Монтана) –
в Несебър, Градски стадион:
Поморие (Поморие) – Марица 1921 (Пловдив) –
Несебър (Несебър) – Локомотив 1929 (София) –
Черноморец (Балчик) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
 
XXV кръг
 
18 април 2018, сряда:
Черноморец (Балчик) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Несебър (Несебър) –
Локомотив 1929 (София) – Поморие (Поморие) –
Марица 1921 (Пловдив) – Литекс (Ловеч) –
Монтана 1921 (Монтана) – Локомотив (Горна Оряховица) –
Оборище (Панагюрище) – Царско село 2015 (София)
Ботев (Враца) – Созопол (Созопол) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Ботев (Гълъбово) –
 
XXVI кръг
 
21 април 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Ботев (Гълъбово) – Ботев (Враца) –
Созопол (Созопол) – Оборище (Панагюрище) 
Царско село 2015 (София) – Монтана 1921 (Монтана) –
Локомотив (Горна Оряховица) – Марица 1921 (Пловдив) –
Литекс (Ловеч) – Локомотив 1929 (София) –
в Несебър, Градски стадион:
Поморие (Поморие) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
Несебър (Несебър) – Черноморец (Балчик) –
 
XXVII кръг
 
28 април 2018, събота:
Несебър (Несебър) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
Черноморец (Балчик) – Поморие (Поморие) –
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Литекс (Ловеч) –
Локомотив 1929 (София) – Локомотив (Горна Оряховица) –
Марица 1921 (Пловдив) – Царско село 2015 (София) –
Монтана 1921 (Монтана) – Созопол (Созопол) –
Оборище (Панагюрище) – Ботев (Гълъбово) –
Ботев (Враца) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
 
XXVIII кръг
 
5 май 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) – Ботев (Враца) 
Лудогорец 1945 II (Разград) – Оборище (Панагюрище) 
Ботев (Гълъбово) – Монтана 1921 (Монтана) 
Созопол (Созопол) – Марица 1921 (Пловдив) 
Царско село 2015 (София) – Локомотив 1929 (София) 
Локомотив (Горна Оряховица) – Нефтохимик 1962 (Бургас) 
Литекс (Ловеч) – Черноморец (Балчик) 
в Несебър, Градски стадион:
Поморие (Поморие) – Несебър (Несебър) –
 
XXIX кръг
 
12 май 2018, събота:
в Несебър, Градски стадион:
Поморие (Поморие) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
Несебър (Несебър) – Литекс (Ловеч) –
Черноморец (Балчик) – Локомотив (Горна Оряховица) –
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Царско село 2015 (София) –
Локомотив 1929 (София) – Созопол (Созопол) –
Марица 1921 (Пловдив) – Ботев (Гълъбово) –
Монтана 1921 (Монтана) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Оборище (Панагюрище) – Ботев (Враца) 
 
XXX кръг
 
19 май 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) – Оборище (Панагюрище) 
Ботев (Враца) – Монтана 1921 (Монтана) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Марица 1921 (Пловдив) –
Ботев (Гълъбово) – Локомотив 1929 (София) –
Созопол (Созопол) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
Царско село 2015 (София) – Черноморец (Балчик) –
Локомотив (Горна Оряховица) – Несебър (Несебър) –
Литекс (Ловеч) – Поморие (Поморие) –