Начало Препоръчани Oборище стартира с победа 2:0 над коравия Пирин Разлог

Oборище стартира с победа 2:0 над коравия Пирин Разлог

Победа с 2-0 срещу винаги коравия отбор на Пирин Разлог записа Оборище в мач от първия кръг на Югозападната Трета лига. Отборът на Панагюрище домакинства на стадиона в с. Сарая поради започналия цялостен ремонт на „Орчо Войвода“.
Головете за „Войводите“ донесоха Никола Лалев в 37 минута и Георги Кременлиев с удар с глава в 72 мин. Домакините изпуснаха куп възможности да победят с по-голям резултат. Възможности създадоха Никола Лалев, Георги Нетов, Георги Кременлиев, а Павел Тодоров уцели напречната греда. Гостите успяха да нанесат първи удар към вратата на Стилиян Георгиев в края на второ полувреме.
Така футболистите на Кириякос Георгиу постигнаха първа победа в първенството, играейки красив футбол. Наставникът успя да пусне в игра и всички местни футболисти от школата – Мартин Ефтимов, Кристиян Димитров и Димитър Димитров.