Начало Скандал Оборище: Такова клане в професионалния футбол не е виждано

Оборище: Такова клане в професионалния футбол не е виждано

14695386_1564149646944493_5461845261015540088_n

Вчера, 15 октомври, отборът на Оборище записа пета поредна загуба. След скандално съдийство на столичната съдийска бригада , отборът от столицата Царско село победи Оборище с 3:0.

От ръководството на ФК Оборище ще сезират съдийската комисия за безобразията на съдията Петър Григоров от София, съобщи football24.

Няма ли най-после да се вземат мерки срещу ръководството на отбора от гостите – Царско Село, в който на трудов договор работят близки и приятели на главния съдия Петър Григоров.“

Ритуално съдийско убийство в Панагюрище бе направено днес от съдийската тройка начело с главния съдия Петър Григоров„, коментираха от Оборище.

Спорните ситуации от мача:

1. 25-та минута при резултат 0:0 червен картон в центъра на терена за безобиден фаул получи защитник на домакинтие Стоян Георгиев при положение, че не бе последен в защитата
  2. Веднага след червения картон 100% дузпа срещу Анатали Тодоров, която главният съдия Григоров не отсъжда.
  3. За подобно нарушение бе дадена такава дузпа за гостите при резултат 0:2.
  4. Най-фрапиращото бе в 65-ата минута при резултат 0:3 централният нападател на домакинтие Васил Тачев бе повален брутално в наказателното поле, но отново главният съдия от София Григоров остана безмълвен.