Начало Спорт „Оборище“ удари „Ботев“ Враца с 3:1

„Оборище“ удари „Ботев“ Враца с 3:1

fk10„Оборище“ удари „Ботев“ Враца с 3:1 в контрола, която се игра днес на стадиона в благоевградското село Старчево. Първата част завърши 1:0 за врачани след гол още в 10-тата минута след колективна грешка в отбраната на „Оборище“. През второто обаче панагюрци направиха пълен обрат. Хеттрик отбеляза Даниел Младенов. Първият гол бе особено красив след фаул в 47 -та минута. В 73-тата той бе най-съобразителен при меле пред врачанската врата. В 84-тата минута Младенов реализара една свалена от Оки топка, за да оформи хеттрика си. „Оборище“ пропусна още няколко положения, а Нетов на два пъти прехвърли вратаря на врачани, но нямаше късмет да вкара.

Треньорът Танчо Калпаков коментира, че е доволен от старанието и добрата физическа подготовка, която се е оказала решаваща за обрата. Мачът бе изцяло контролиран от нас и заслужено спечелихме, обобщи той.

Съставът на „Оборище“: Яначков, В. Георгиев, Сечков, Г. Иванов, Енчев, Н. Иванов, Борисов, Оки, Здравков, Нетов, Младенов. След почивката в игра влязоха Ст. Георгиев, Парпулов и Караманов.