Начало Спорт „Оборище“ вкара 4 на „Атлетик“

„Оборище“ вкара 4 на „Атлетик“

Оборище набира деца

При резултат 0:4 завърши преди малко контролата между отборите на „Атлетик“ – Куклен и „Оборище“ – Панагюрище. Мачът се игра на стадионът в Куклен.

Войводите откриха резултата още в първата минута на срещата с гол на Георги Божинов. Към средата на първата част Кармаджъ се разписа за 2:0 и така завърши полувремето.

През второто полувреме „Оборище“ увеличи разликата с още два гола – в 60-тата минута на Илия Карапетров и в 75-тата на Капитанов от дузпа.

Междувременно „Оборище“ пропусна и около 10 положения.

Доволен съм от срещата, но има още много неща, над които да се работи, коментира за ПИА треньорът на войводите Иван Аатанасов.

След още 1-2 контроли ще станат до голяма степен ясни качествата на играчите и постепенно ще се оформи съставът за предстоящия сезон, коментира още наставникът, като отбеляза, че е доволен от старанието, което футболистите показват по време на тренировки.