Начало Препоръчани Оборище вкара 6 на Левски Чепинци

Оборище вкара 6 на Левски Чепинци

Разгромна победа с 6:1 записа Оборище над Левски Чепинци в мач от втория кръг на първенството в Югозапада.

Оборище показа атрактивен футбол, създаде много положения и отбеляза 6 гола, с което зарадва публиката на трибуните.

В 8-та минута резултата откри Васил Тачев. Гостите изравниха в 45-та с пряк свободен удар. Христо Кирев в 47-ата и 51-ата минута увеличи преднината на домакините, а Георги Георгиев – Гайдата се разписа в 54-ата и в 68-ата минута.

Крайният резултат оформи Георги Кременлиев в 75-ата минута.

В 86-ата минута Кирил Чопаринов уцели греда.

В последните два мача треньорът Кириякос Георгиу даде игрово време на трима дебютанти: Красимир Реджов, Кирил Чопаринов и Мартин Евтимов.

С тази победа Оборище застава начело на временното класиране.

За възпитаниците на Кириякос Георгиу това е осма поредна победа от началото на годината и втора от старта на новия полусезон.

Следващата събота Оборище ще приеме от 18:00 часа на стадион „Орчо Войвода“ Чавдар Етрополе.