Начало Спорт Оборище загуби от Локомотив (Пд) с 1:4

Оборище загуби от Локомотив (Пд) с 1:4

13835899_10154339689664293_1672797888_o

Вчера, 23 юли, на стадион „Векта” в Пловдив, ФК „Оборище” загуби контролата с Локо (Пд) с 1:4.

Още от началото на двубоя имаше опасни атаки от страна на „воеводите” към вратата на домакините, но за жалост не успяха да се реализират.

Резултата откри Симеон Райков от „черно-белите” в 33-тата минута. Преднината на локомотивци удвои Димитър Везалов, който засече центриране от корнер минути преди края на полувремето.

В началото на второто полувреме Оборище намали резултата от дузпа, а гола вкара Владимир Айтов.

Малко след това обаче Георги Вълчев отново направи преднината на Локо внушителна, след като вкара за 3:1 от дузпа.

Крайното 4:1 оформи Карагерен от дузпа, отсъдена за нарушение на вратаря на Оборище срещу Иван Колев.

Състав на ФК”Оборище” : Филип Димитров , Христо Стамов,Николай Димитров, Илиян Гаров,Николай Парнаров, Никола Иванов / к /,Ели Маркес, Владимир Айтов, Свилен Щерев ,Васил Тачев, Тейлър Салабюр

Свързана статия: Следим контролата на ФК „Оборище“ с „Локомотив” (Пловдив)