Начало Без категория „Оборище“ загуби с 0:2 контролата с „Локомотив“

„Оборище“ загуби с 0:2 контролата с „Локомотив“

Оборище набира деца

football„Оборище“ загуби с 0:2 контролата с „Локомотив“ – Пловдив. Първото полувреме на мача бе равностойно. В 25-та минута, след центриране на Дани Кики, Яначков не изби добре топката и Килир Котев с глава даде аванс на пловдивчани. Последваха две положения за гол, които Оки и Каптиев не успяха да реализират. В 40-та минута Оки се контузи и на негово място влезе Георги Нетов. През втората част на терена се появиха вратарят Станимир Димитров, Красимир Здравков, Иван Колев, Ангел Парпулов и Николай Кузманов. В 60-та минута Камбуров от „Локо“ пропусна дузпа, като стреля в гредата. В 80-та минута локомотивци вкараха втори гол. „Оборище“ имаше едно положение, открило се пред Тафров след ъглов удар.

„Оборище“ излезе в състав : Яначков(Димитров), Димов, Василев,Тафров,Адемов, Н.Иванов-Шейха, Гоговски,Ивайло Димитров-Шведа,Ели Маркес,Окечукво(Нетов),Каптиев.