Начало Препоръчани Оборище загуби с 2:1 контролата с новака във Втора лига Марица

Оборище загуби с 2:1 контролата с новака във Втора лига Марица

Оборище загуби с минималното 2:1 контролата с Марица Пловдив. Мачът се игра на стадиона в пловдивското село Оризари.

В 36-та минута Валери Домовчийски, с добре насочен удар, откри резултата. Две минути по-късно панагюрци изравниха с красив гол на Иван Георгиев.

В 41-та минута Веселин Марчев центрира остро на първа греда и Станислав Маламов засече с глава за 2:1.

През първото полувреме Марица владееше инициативата и създаде още 2 положения за гол, но вратаря на „Оборище“ Стилиян Георгиев се намеси успешно. Оборище Създаде няколко контраатаки, с които не съумя да отбележи голове чрез Нетов и Кирев.
През второто полувреме, Оборище се представи по-силно и създаде още няколко положения с Тачев и Нетов.

Треньорът Кириякос Георгиу пусна в игра всички футболисти, с които разполагаше. През втората част играха и много панагюрци. Мариян Наплатанов, Христо Маринов, Красимир Реджов, Кристиян Димитров и Данаил Раков получиха игрово време срещу новака във Втора лига.