Начало Без категория Оборище записа победа с 0:1 срещу юношите старша на Хебър(ВИДЕО)

Оборище записа победа с 0:1 срещу юношите старша на Хебър(ВИДЕО)

Оборище записа победа с 0:1 в първата си контрола от подготвителния етап срещу юношите старша на Хебър. Мачът се изигра днес от 15:00 ч. на стадион „Г.Бенковски“. „Войводите“ откриха резултата в 16-та минута с гол на Васил Тачев. През двете полувремена играха различни състави, включително и трима от юношите на Оборище. „Войводите“ налагаха темпото през цялото време. На два пъти пропусна да увеличи актива си Васил Тачев, също две положения изпусна Николай Димитров. Георги Нетов също създаде три голови положения.
Последните 25 минути на втората част Оборище игра с човек по- малко, след като Михаил Георгиев се контузи.
Така проверката завърши при 0:1 за Оборище Панагюрище.