Начало Спорт От „Оборище”: Съжаляваме, че изпуснахме победата срещу Поморие в последните минути след...

От „Оборище”: Съжаляваме, че изпуснахме победата срещу Поморие в последните минути след доста спорна дузпа

13912442_10153769622056911_6039099652318285835_n

Председателят на УС на Оборище Илия Анчев коментира пред football24.bg  равенството с Поморие 1:1 и изрази съжаление за изпуснатата победа.

Съжаляваме, че изпуснахме победата срещу Поморие в последните минути след доста спорна дузпа, отсъдена от главния съдия Волен Чинков. Изпуснахме и 100%-ово положение, в което на целихме гредата, с което можехме да решим мача. Гледаме напред за предстоящия двубой с Локо Сф.

13882518_10153769622121911_3474722326610892362_n

Треньорския щаб на Оборище присъства на мача с Локо Сф с Карлово, както и треньорския щаб на „железничарите“ следеше двубоя на тима срещу Поморие.

Надяваме се, че ще се върнем от гостуването в Надежда поне с точка„, завърши Анчев.