Начало Спорт Отборът на „Асарел-Медет“ АД спечели турнир в Трън

Отборът на „Асарел-Медет“ АД спечели турнир в Трън

14440779_617198775125451_8298752630417301115_n

Отборът по мини футбол на „Асарел-Медет“ АД спечели първото издание на турнира „За купата на „Асарел-Инвестмънт“, съобщиха от отдел „Комуникации” в „Асарел-Медет”.

Надпреварата се състоя на 25 септември в град Трън с участието на шест отбора. На финала „асарелци“ победиха трънчани с 4:1 и спечелиха първото място. Трети се класираха състезателите на „Асарел-Инвестмънт“.
По решение на отбора паричната награда от 500 лева бе дарена на училището в града. Капитанът Пламен Шопов дари и вратарските си ръкавици на вратаря на трънския тим. Своята премия от 100 лева дариха и играчите на „Асарел- Инвестмънт“.
Победителите отправиха покана към останалите участници да се включат през следващата година в турнира на „Асарел-Медет“ АД в Панагюрище, който се организира по традиция през месец август и е посветен на Деня на миньора.