Начало Препоръчани Отлично представяне на 11 годишните ни хандбалистки в Хасково

Отлично представяне на 11 годишните ни хандбалистки в Хасково

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Малките панагюрски хандбалистки имат голям потенциал

На 10.02 в Хасково се проведе  първият кръг от Зоналното първенство на зона Тракия за 11 годишни момичета.

Възпитаничките на Любка Карагьозова и Георги Атанасов се представиха отлично с две категорични победи и една загуба с 1 гол.

В първата среща малките панагюрски надежди победиха“ Свиленград 2″ с 17:3  /9:1 на полувремето/.

Втората среща със“ Свиленград 1″ се игра при изравнени възможности на двата отбора ,гол за гол,  и грешка за нашият отбор две минути преди края на мач ни лиши от равенството.Мачът завърши 10:9 за Свиленград /4:4 на полувремето/.

В третата среща срещу Хасково, панагюрските момичета показаха завидни умения и победиха с 15:4  /7:2 на полувремето/.
Състав : Антония Раленекова,Ева Дионисова, Даная Бобекова, Мария Карабойчева,Силвана Димитрова,Гергана Спасова,Мария Домусчиева,Цветелина Делова,Ивелина Шопова,Натали Игнатова,Николета Дюлгярова.

Тези малки панагюрски хандбалистки имат голям потенциал, всички със страхотни качества, които трябва да се развива. Ако  намерим средства този отбор да участва на Държавния финал за 11 годишни момичета в гр.Свиленград през април,това ще бъде едно страхотно начало за развитието на младите таланти, коментираха от ръководството на клуба
Треньорите благодарят на момичетата за прекрасната игра  и на родителите за съдействието и подкрепата.