Начало Спорт Отлично представяне на панагюрчета в турнира по тенис на маса „Млади звезди“

Отлично представяне на панагюрчета в турнира по тенис на маса „Млади звезди“

15595607_295309590864593_561821269_o

На 17 и 18 декември в София се проведе шестото издание на турнира по тенис на маса „Млади звезди“.

Сред участниците в надпреварата бяха и спортни надежди от Панагюрище, които отново се представиха отлично и завоюваха престижни места.

В индивидуалните турнири Стоян Зайков от “Асарел-медет”- Панагюрище зае 1-во място при момчетата до 12г.

15595764_295300757532143_641188476_o

Кръстина Иванова също панагюрски талант, състезател на “Стоянстрой”-Пловдив спечели 1-во място при момичета до 15г.

15595502_295290500866502_1323391787_o

Георги Ефтимов от Панагюрище, който се състезава за “Стоянстрой”-Пловдив се нареди на осмо място при момчета до 15г., а Илия Воденичаров от Панагюрище, състезател на “Торнадо”-Стара Загора зае десето място в същата възрастова група.

При отборните турнири Георги Ефтимов и Кръстина Иванова се качиха на трето място на почетната стълбичка във възрастовата група до 15г.

Илия Воденичаров и Божидар Хаджистефанов станаха седми.