Начало Спорт Паднахме с 0:2 в Радомир от местния „Струмска слава“

Паднахме с 0:2 в Радомир от местния „Струмска слава“

Загуба с 2:0 допусна "Оборище" във втория си мач от пролетния полусезон. Панагюрци паднаха на стадиона в Радомир от местния "Струмска слава". През първата част "Оборище" доминираше и най-чистото положение бе за панагюрци, но Нетов в 10-тата минута стреля на сантиметри от гредата.

През второто полувреме радомирци натискаха, а влезлият на смяна Мишо Михайлов цепна веждата си при едно единоборство и близо десетина минути бе извън игра. Това бе използвано от домакините, които откриха в 60-тата минута. След още десет минути преднината бе удвоена след куриозен гол от над 35 метра. В 75-тата минута бе изгонен Спахиев от "Славата", но финалният щурм на домакините не доведе до обрат. Най-чистото положение бе пропуснато от Мишо Михайлов в края на мача.

Съставът на "Оборище": Христов, Ст. Петров, Г. Иванов, Вергилов, Кременлиев, Н. Иванов, М. Петров, Нетов Чилингиров/, Борисов, Янков/Михайров/.Манолов/Василев/.