18
0

Мария МАСЛЕВА

pan volei

Изключително напрегнат мач, продължил почти два часа, се проведе днес в столичната зала „Раковски”.  В него ВК „Пан-Волей“ не успя да пречупи ВК „Убунту“ и срещата завърши 3:2 гейма в полза на столичани.

Мачът бе част от осмия кръг, „Б2” девизия, група В, на любителската волейболна лига Volleymania 2015/2016.

Въпреки загубата панагюрският тим е лидер в групата си.

Това бе вторият сблъсък между двата отбора. При предишната среща панагюрци отново претърпяха загуба с 3:2 гейма.

Следващата среща на „Пан-Волей“ ще бъде на 14 февруари. Тогава панагюрските волейболисти ще гостуват на ВК „Епикриза“.  Мачът ще се играе в залата на Химикотехнологичният и металургичен университет в София. Двата отбора играха последно през ноември миналата година, тогава панагюрският тим победи с резултат 3:1 гейма.