Начало Спорт Юношите старша на „Пан Волей“ победиха с 3:2 отбора на Велинград в...

Юношите старша на „Пан Волей“ победиха с 3:2 отбора на Велинград в оспорван домакински мач

52
0

Мария МАСЛЕВА

pan voley2Юношите старша  възраст на „ Пан Волей“ завоюваха победа срещу отбора на Велинград. Двубоят от държавното първенство по волейбол за юноши старша възраст се проведе днес от 15:00 часа в спортната зала на стадион „Орчо Войвода“.
Първия гейм от мача бе в полза на велинградчани, които отбелязаха 25 точки при само 20 за панагюрци. През втория гейм „ Пан Волей“ показа добра игра и завоюва 25, а отборът на Велинград -21. През третия гейм нашите момчета отново показаха добра игра и геймът приключи с резултат 25:21. Определено най-оспорваният гейм в мача беше четвъртият,който завърши с резултат 23:25 за гостите от Велинград . В решаващия пети гейм играчите на „ Пан Волей“ събраха всички сили и зарадваха публиката в залата с победа.
И така след почти двучасова оспорвана битка, срещата завърши с резултат 3:2 (20:25, 25:21, 25:21, 23:25, 15:13)
Състав на „ Пан Волей“ : П. Варадинов, С. Дюлгяров, С. Евтимов, П. Ангелов, З. Радев, С. Муховски, С. Димитров, П. Бодуров, И. Ненчев, С. Шишков.
Състав на Велиград: И. Караджов, К. Димитров, Д. Пеленков, К. Коцев, П. Тончев, С. Манолов, Т. Шулев, К. Грънчаров, Д. Доспойски.