Начало Спорт “Пан-Волей” срази „Big Volley Balls” с 0:3

“Пан-Волей” срази „Big Volley Balls” с 0:3

35
0

Мария МАСЛЕВА

pan-volei

Мъжкият отбор на ВК „Пан-Волей” записа категорична победа с 0:3, като гост на „Big Volley Balls”. Мачът от втория кръг, „Б2” девизия, група В, на любителската волейболна лига Volleymania се проведе в спортната зала на стадион Локомитив, кв. Илиенци, София.

И в трите гейма отборът ни демонстрира надмощие, като частите завършиха 25:10, 25:10, 25:20. Най-оспорвана бе играта в последния гейм, когато домакините оказаха лека съпротива, но тя бе сразена от панагюрци.

Пред репортер на ПИА играч от панагюрския волейболен тим сподели, че условията в залата били много лоши. Срещата се провела при температура от 8 градуса и с краткотрайно прекъсване на тока.

Следващият мач на ВК „Пан-Волей” ще се проведе на 1 ноември. Тогава панагюрският тим ще е домакин на „VIVACOM”.