Начало Политика Районна избирателна комисия-Пазарджик назначи членовете на СИК на територията на община Панагюрище

Районна избирателна комисия-Пазарджик назначи членовете на СИК на територията на община Панагюрище

79
0
СПОДЕЛИ

izbori-2016

След разглеждане предложението на Кмета на община Панагюрище за назначаване членове на СИК на територията на община Панагюрище, ведно с приложени предложения от участващите в консултациите партии и коалиции и с изискуемите по Избирателния кодекс документи, след постигнато съгласие за съставите на СИК на територията на община Панагюрище и като съобрази особените изисквания на Закона, с  Решение № 29 – ПВР/НР от 04.10.2016г. РИК – Пазарджик назначи членовете на СИК на територията на Община Панагюрище за произвеждане на избори за президент и вицепрезидент на републиката и национален референдум на 06 ноември 2016 година.

Назначените членове на СИК на територията на Община Панагюрище, както следва са:

ГР.ПАНАГЮРИЩЕ кв.“Възраждане“,НУ „Св.Покровско“,ул.“Л.Каравелов“№2

132000001 председател Иван Петков Иванов

132000001 зам.председател Мария Георгиева Губерова

132000001 секретар Христина Иванова Кокотанекова

132000001 член Зорка Йорданова Шопова

132000001 член Дидка Стефанова Маслева – Шопова

132000001 член Кръстин Кръстьов Кроснаров

132000001 член Мария Нешева Влаева

132000001 член Иван Иванов Раков

132000001 член Елена Симонова Грънчарова

ГР.ПАНАГЮРИЩЕ кв.“Възраждане“,НУ „Св.Покровско“,ул.“Л.Каравелов“№2

132000002 председател Нонка Петрова Йорданова

132000002 зам.председател Лидия Красимирова Узунова

132000002 секретар Кунка Илиева Цветкова

132000002 член Гинка Петрова Юрукова

132000002 член Ана Ангелова Гойчилова

132000002 член Лушка Стойнова Джубелиева

132000002 член Анета Стефанова Кънева

132000002 член Христина Георгиева Загорска

132000002 член Ганка Стоянова Бозаджиева

ГР.ПАНАГЮРИЩЕ кв.“Възраждане“,НУ „Св.Покровско“,ул.“Л.Каравелов“№2

132000003 председател Иван Павлинов Янков

132000003 зам.председател Мария Йорданова Перфанова

132000003 секретар Цвета Маринова Бакева

132000003 член Йорданка Филипова Зайкова

132000003 член Марина Иванова Гаръбска

132000003 член Шинка Тодорова Шопова

132000003 член Кръстина Стойчева Узунова

132000003 член Димитър Христов Инчев

132000003 член Жана Димитрова Калоянова

ГР.ПАНАГЮРИЩЕ кв.“Полето“,помощна сграда ПГИТМТ ул.Ст.Трендафилов№26

132000004 председател Васил Георгиев Белишки

132000004 зам.председател Стоянка Делчева Генова

132000004 секретар Мария Банчова Ботева

132000004 член Спаска Делчева Арбалиева

132000004 член Татяна Найденова Патърова

132000004 член Светлана Ангелова Козарева

132000004 член Димитър Ангелов Гугов

132000004 член Елисавета Радославова Огорялкова

132000004 член Мина Желязкова Тасева

ГР.ПАНАГЮРИЩЕ кв.“Полето“,помощна сграда ПГИТМТ ул.Ст.Трендафилов№26

132000005 председател Ненка Лукова Делийска

132000005 зам.председател Михаил Георгиев Куков

132000005 секретар Тодор Христов Иванов

132000005 член Добринка Георгиева Чобанова

132000005 член Марин Христов Хитрев

132000005 член Радка Иванова Пенчева

132000005 член Калина Цанова Поибренска

132000005 член Наталия Атанасовна Калайджиева

132000005 член Тодорка Василева Феркова

ГР.ПАНАГЮРИЩЕ кв.“Полето“,помощна сграда ПГИТМТ ул.Ст.Трендафилов№26

132000006 председател Парашкева Илиева Костуркова

132000006 зам.председател Пенка Николова Иванова

132000006 секретар Янка Илиева Раленекова

132000006 член Елена Илиева Шикерова

132000006 член Тинка Панчова Бояджиева

132000006 член Стоян Миланов Стоянчов

132000006 член Неделчо Николов Шентов

132000006 член Даниела Петьова Петкова

132000006 член Донка Йосифова Самоковска

ГР.ПАНАГЮРИЩЕ кв. „Петровден“, ОУ „20-ти Април“, ул. „Никола Мареков“ 8

132000007 председател Неделка Николова Шопова

132000007 зам.председател Иван Стаматов Цуцеков

132000007 секретар Петър Стаматов Новаков

132000007 член Ани Василева Костуркова

132000007 член Елена Спасова Васева

132000007 член Костадинка Илиева Домузова

132000007 член Цветанка Делчева Делчева

132000007 член Павлина Цветанова Чоканова

132000007 член Виолета Георгиева Узунова

ГР.ПАНАГЮРИЩЕ кв. „Петровден“, ОУ „20-ти Април“, ул. „Никола Мареков“ 8

132000008 председател Стефан Добрев Шопов

132000008 зам.председател Цветанка Петрова Каменска-Пачева

132000008 секретар Стойна Димитрова Помакова

132000008 член Панка Нинова Вълчева

132000008 член Рада Делчова Ангелова

132000008 член Тотка Вълкова Лунгарска

132000008 член Димчо Иванов Паланкалиев

132000008 член Цеца Петрова Плачкова-Попова

132000008 член Красимира Иванова Василева М-Бай

ГР.ПАНАГЮРИЩЕ кв. „Мареш“, ОУ „20 Април“, ул. „Н. Мареков“ №8

132000009 председател Иван Тодоров Митовски

132000009 зам.председател Дочка Иванова Делова

132000009 секретар Никола Стойков Славчев

132000009 член Пенка Николова Наплатанова

132000009 член Цонка Цветанова Футекова

132000009 член Нора Николова Барова

132000009 член Радко Ненов Гандуров

132000009 член Мария Николова Феркова

132000009 член Станка Дончева Джунова

ГР.ПАНАГЮРИЩЕ кв. „Мареш“, ОУ „20 Април“, ул. „Н. Мареков“ №8

132000010 председател Маргаритка Велкова Паланкалиева

132000010 зам.председател Петкана Нешева Робова

132000010 секретар Магдалена Филипова Джолова

132000010 член Ангелина Велкова Гугова

132000010 член Дида Делчова Цветанкова

132000010 член Стоянка Петрова Атмаджова

132000010 член Мария Николова Евтимова

132000010 член Иван Неделев Шопов

132000010 член Найден Ценов Богоев

ГР.ПАНАГЮРИЩЕ кв. „Павел Бобеков“, Клуб на пенсионера, ул. „Д.Наплатанов“ 2

132000011 председател Недялка Христова Коларова

132000011 зам.председател Стоил Георгиев Атанасов

132000011 секретар Донка Златева Панайотова

132000011 член Невена Велкова Гугова

132000011 член Цветана Васкова Ванева

132000011 член Пенка Йосифова Карабойчева

132000011 член Нада Стефанова Чоканова

132000011 член Иванка Николова Вагашева

132000011 член Петя Димитрова Терзийска

ГР. ПАНАГЮРИЩЕ кв. „Драгулин“, ПГИТМТ ,ул.“Петко Мачев“№4

132000013 председател Лучко Петров Врагов

132000013 зам.председател Боян Димитров Панчовски

132000013 секретар Цветелина Георгиева Караджова

132000013 член Таня Михайлова Спасова

132000013 член Стоянка Иванова Нейкова

132000013 член Татяна Иванова Раленекова

132000013 член Ивелина Димчова Паланкалиева

132000013 член Лазар Димитров Мазнеков

132000013 член Недялка Иванова Петришка

ГР. ПАНАГЮРИЩЕ кв. „Драгулин“, ПГИТМТ ,ул.“Петко Мачев“№4

132000014 председател Костадин Петров Спасов

132000014 зам.председател Магдалена Тодорова Лещарова

132000014 секретар Анка Златева Шишкова

132000014 член Таня Илиева Арбалиева

132000014 член Мина Петрова Немска

132000014 член Ненка Красимирова Янкова

132000014 член Лушка Кръстева Добрева

132000014 член Недка Савова Метанова

132000014 член Паца Иванова Шопова

ГР. ПАНАГЮРИЩЕ кв. „Дринча“, ОДК ул.“Ангел Шишков“ №8

132000015 председател Велка Петкова Златкова

132000015 зам.председател Калин Трендафилов Кунчев

132000015 секретар Събка Бочева Попниколова

132000015 член Петя Венелинова Петрова

132000015 член Стоян Александров Търкаланов

132000015 член Стоянка Маркова Карайлева

132000015 член Анна Димитрова Георгиева

132000015 член Катерина Лукова Петрова

132000015 член Радостина Василева Чамова – Арнаудова

ГР. ПАНАГЮРИЩЕ кв. „Дринча“, ОДК ул.“Ангел Шишков“ №8

132000016 председател Васка Петкова Костуркова

132000016 зам.председател Ирина Пламенова Конова

132000016 секретар Величка Маринова Маслева

132000016 член Танка Цвяткова Чардакова

132000016 член Стоянка Цвяткова Каракашева

132000016 член Галина Николова Данкова

132000016 член Анета Георгиева Биволарска

132000016 член Дочка Стоянова Тушлекова

132000016 член Любен Николов Поптолев

ГР. ПАНАГЮРИЩЕ кв. „Долна махала“, ОУ „Проф.Марин Дринов“, ул.“Делчо Спасов“ 1

132000017 председател Мария Ангелова Панчовска

132000017 зам.председател Тодорка Костадинова Узунова

132000017 секретар Велка Петкова Патърчанова

132000017 член Дора Тодорова Белишка

132000017 член Иванка Кръстева Карайлева

132000017 член Стефка Славеева Цветанкова

132000017 член Николина Йорданова Пъкова

132000017 член Веска Цветкова Филина

132000017 член Гинка Цветанова Хаинова

ГР. ПАНАГЮРИЩЕ кв. „Долна махала“, ОУ „Проф.Марин Дринов“, ул.“Делчо Спасов“ 1

132000018 председател Силвия Николова Чопаринова

132000018 зам.председател Кунка Ненова Гешанова

132000018 секретар Ангелина Иванова Янкова

132000018 член Петка Ангелова Браткова

132000018 член Елена Кирилова Крайчева

132000018 член Панка Петкова Делиниколова

132000018 член Ангелина Димитрова Панчовска

132000018 член Дело Иванов Делов

132000018 член Неделка Пенчева Ралчева

ГР. ПАНАГЮРИЩЕ кв. „Долна махала“, ОУ „Проф.Марин Дринов“, ул.“Делчо Спасов“ 1

132000019 председател Любка Александрова Пъкова

132000019 зам.председател Иван Петров Делирадев

132000019 секретар Иван Илиев Длъгнеков

132000019 член Юлия Колева Николова

132000019 член Стоян Валентинов Нонов

132000019 член Пенка Маринова Попова

132000019 член Мария Димитрова Герова

132000019 член Анка Иванова Карамусалова

132000019 член Иванка Николова Кавъркова

ГР. ПАНАГЮРИЩЕ кв. „Петровден“, ОУ „20-ти Април“, ул. „Никола Мареков“ 8

132000021 председател Красимир Асенов Захариев

132000021 зам.председател Делка Стойкова Мангова

132000021 секретар Данка Маринова Узунова

132000021 член Петя Бончева Зяпкова

132000021 член Лидия Георгиева Георгиева

132000021 член Събина Стайкова Барзекова

132000021 член Мая Николаева Узунова

132000021 член Анна Ганчова Калпакова

132000021 член Илия Стоянов Плачков

С. БАНЯ Читалище „Пробуда“

132000025 председател Кирил Иванов Вранчев

132000025 зам.председател Георги Николов Кочев

132000025 секретар Русанка Николова Петришка

132000025 член Дочка Цветкова Арбалиева

132000025 член Гергана Борисова Дончева

132000025 член Радка Велева Мутева-Стойчева

132000025 член Тодорка Иванова Ножделова

132000025 член Димитър Иванов Арбалиев

132000025 член Янка Цвяткова Левичарова

С. БЪТА Младежки дом- Ритуална зала

132000026 председател Петра Христова Пирдопска

132000026 зам.председател Иван Николов Петров

132000026 секретар Веселина Костадинова Велчева

132000026 член Любка Георгиева Манева

132000026 член Недялка Андонова Атмаджова

132000026 член Стоянка Георгиева Узунова

132000026 член Милка Иванова Кемилова

132000026 член Ангел Петков Кърпаров

132000026 член Стоян Станчев Марков

С. ЕЛШИЦА Читалище „Васил Левски“

132000028 председател Диана Георгиева Пенева

132000028 зам.председател Георги Атанасов Иванов

132000028 секретар Петра Илиева Мухова

132000028 член Станка Тренкова Петкова

132000028 член Стоян Николов Илиев

132000028 член Стоилка Георгиева Христова

132000028 член Гергана Георгиева Николова

132000028 член Мария Георгиева Тонкова

132000028 член Благой Петков Ночев

С. ЛЕВСКИ Читалище „Христо Ботев“

132000030 председател Стоянка Тодорова Маврова

132000030 зам.председател Цветан Димитров Иванов

132000030 секретар Митка Тодорова Узунова

132000030 член Мария Нонкова Котова

132000030 член Веселина Желева Митева

132000030 член Атанаска Кирилова Терзиева

132000030 член Петруна Тодорова Грозданова

132000030 член Георги Иванов Йосев

132000030 член Нонка Атанасова Генчева

С. ОБОРИЩЕ Читалище „Св.св. Кирил и Методий“

132000031 председател Иван Димитров Иванов

132000031 зам.председател Иванка Димитрова Годжевъргова

132000031 секретар Надежда Георгиева Баракова

132000031 член Добрин Иванов Брандийски

132000031 член Иван Николов Пелтеков

132000031 член Румен Николов Годжевъргов

132000031 член Ненка Спасова Дуракова

132000031 член Илия Иванов Гребчев

132000031 член Лилия Николаева Гребчева

С. ОБОРИЩЕ Читалище „Св.св. Кирил и Методий“

132000032 председател Соня Илиева Димитрова

132000032 зам.председател Златка Павлова Гърчева

132000032 секретар Вера Иванова Кавъркова

132000032 член Ненка Иванова Годжевъргова

132000032 член Теодора Кирова Годжевъргова

132000032 член Славка Добринова Ерелийска

132000032 член Цвятко Георгиев Панчев

132000032 член Спас Димитров Георгиев

132000032 член Недялка Стоянова Дралева

С.ПАНАГЮРСКИ КОЛОНИИ Клуба по интереси

132000034 председател Росица Петрова Кънчева

132000034 зам.председател Даниела Петкова Радивчева

132000034 секретар Ивелина Павлова Якова

132000034 член Кристияна Александрова Пенева

132000034 член Цветанка Атанасова Щрангова

132000034 член Цветана Бориславова Попова

132000034 член Маргарита Величкова Радоева

С. ПОИБРЕНЕ ОУ „Св. Недельо Иванов“

132000036 председател Теодор Георгиев Георгиев

132000036 зам.председател Илиана Радулова Илиева

132000036 секретар Мария Кръстева Цинцарова

132000036 член Иван Недельов Шиеков

132000036 член Здравка Стойнова Мурджева

132000036 член Иван Натов Дишков

132000036 член Христина Делчева Шиекова

132000036 член Лазар Иванов Маринов

132000036 член Величка Йорданова Пандурова

С. ПОПИНЦИ Читалище „Искра -1872“

132000038 председател Мария Георгиева Терзийска

132000038 зам.председател Неделчо Тодоров Петкански

132000038 секретар Стоянка Николова Василска

132000038 член Димитър Николов Карабойчев

132000038 член Веска Георгиева Загорска

132000038 член Стоянка Цвяткова Вихрогонова

132000038 член Дечка Делчова Иванчева

132000038 член Неделка Костадинов Гърбакова

132000038 член Марин Андонов Чардаков

С. ПОПИНЦИ ОУ „Отец Паисий“

132000039 председател Стоянка Иванова Терзийска

132000039 зам.председател Нена Николова Чардакова

132000039 секретар Тодорка Иванова Златкова

132000039 член Мария Иванова Загорска

132000039 член Иван Вельов Юруков

132000039 член Лушка Стоянова Терзийска

132000039 член Мария Николова Лютова

132000039 член Ненка Андонова Загорска

132000039 член Цветелина Илиева Кушекова

Резервни членове на СИК на територията на Община Панагюрище за произвеждане на избори за президент и вицепрезидент на републиката и национален референдум на 06 ноември 2016 г., както следва:

Асен Димитров Василев

Пенка Асенова Попниколова

Пенка Георгиева Бончева

Иван Георгиев Бончев

Илинка Трендафилова Стойковска

Петранка Ангелова Петришка

Ганка Цвяткова Ангелова

Латинка Крумова Янева

Мария Петрова Гущерова

Боряна Петрова Костова

Дияна Иванова Караколева

Луко Делчев Караколев

Стоян Георгиев Конов

Юлия Костадинова Богоева

Георги Кръстев Тютюнджиев

Недка Тодорова Донова

Добромир Петров Добрев

Лука Илиев Караджов

Стоянка Топорова Прасева

Тодорка Маринова Георгиева

Зоя Стефанова Новакова

Йордан Йосифов Самоковски

Румяна Георгиева Серетлиева

Луко Стоянов Лулчев