Начало Спорт Равенство за старшата на „Оборище“ и загуба за младшата

Равенство за старшата на „Оборище“ и загуба за младшата

14
0

Мария МАСЛЕВА

obor-star

Юношите младша възраст „Оборище II” записаха първа загуба, след 23 поредни победи на свой терен. В мач от 17 кръг на областното футболно първенство на Пазарджик възпитаниците на Илия Новаков-младши се изправиха срещу лидера при юношите старша „Хебър 1918” (Пазарджик). Срещата беше изключително трудна за „младите воеводи” поради възрастовото превъзходство на пазарджиклии. През първата част на мача играта беше равностойна, а до голове не се стигна. В средата на второто полувреме тимът на „Хебър 1918” откри резултата. Минути по-късно домакините останах с човек по-малко на терена, след получен червен картон. Това още повече засили преимуществото на гостите и в последната минута те отбелязаха за 0:2. В самия край на срещата настъпи лек скандал между двама от играчите на „Оборище“, но той бързо бе потушен.

Юношите старша възраст „Оборище I” се изправи днес срещу юношите младша възраст на СОУ “Кл.Охридски”(Ракитово), в мач, част от 17 кръг на областното футболно първенство на Пазарджик за подрастващи. Първото полувреме на срещата не бе особено добро за панагюрските футболисти и домакините от Ракитово успяха да поведат с 1:0 в резултата. През второто полувреме „войводите“ успяха да изравнят и по този начин оформиха крайния резултат в срещата 1:1.