Начало Спорт С равенство 1:1 завърши контролата на Оборище с Кариана (Ерден)

С равенство 1:1 завърши контролата на Оборище с Кариана (Ерден)

IMG_4019

С равенство 1:1 завърши контролата на Оборище с Кариана (Ерден), която се игра днес на стадиона в село Ново Делчово.

След изиграването на първото полувреме резултатът бе 1:0 за тима на Кариана. През второто полувреме тимът на Оборище успя да се мотивира и чрез попадение от Айкут Янъков успя да изравни за 1:1, с което сложи и край на мача.

Това беше четвърта контролна среща за „воеводите“, водени от Велев/Жотев и първа за Кариана с наставници Георги Владимиров и Калин Костадинов.

Стартовият състав на ФК “ Оборище“ за контролата с ФК “ Кариана“ Ерден : Иван Иванов, Николай Парнаров, Любомир Гуцев, Христо Стамов, Раиф Мурадов, Владимир Айтов, Светослав Читаков, Георги Нетов, Свилен Щерев, Ели Маркес, Георги Стефанов

През второто полувреме в игра се включиха следните 9 футболисти: Александър Витанов, Ангел Парпулов, Кристиян Иванов, Айкут Янъков, Антонио Цанков, Димитър Алексиев, Васил Тачев, Боримир Карамфилов, Кирил Личев

Припомняме, че Оборище замина на подготвителен лагер в Сандански, по време на който ще бъдат изиграни 9 контроли.

„Воеводите“ записаха първа победа за годината срещу Вихрен (Сандански), равенство от 2:2 срещу Беласица (Петрич) и загуба от македонския тим Брегалница.

Следващата контролна среща на Оборище ще бъде с тима на Спартак (Плевен) и ще се играе на 1 февруари.