Начало Спорт Със среща между Ивайло Недялков и Николай Чамов стартира турнирът по тенис...

Със среща между Ивайло Недялков и Николай Чамов стартира турнирът по тенис на корт

109
0

Мария МАСЛЕВА

tenis-kort

Минути след 18:00 часа днес стартира превърналият се вече в традиционен тенис турнир в гр. Панагюрище. Първи на корта в кв. Оптикоелектрон излязоха Ивайло Недялков и Николай Чамов. След което сили премериха Николай Петров и Георги Божков. Програмата продължава със среща между миналогодишния победител на турнира Ивайло Петров и д-р Красимир Марков. Спортния ден ще приключи с мач между Григор Зяпков и Иван Калпаков.

В турнирът се включиха 32-ма участника. Те ще играят 2 от 3 сета, като сета ще се състои от 4 гейма всеки. При равенство от 4 гейма за всеки от състезателите ще се играе тайбрек до 7 т.

Тазгодишното издание на турнира е под егидата на фирма “Оптикоелектрон Груп”, която празнува своята 45 годишнина и е предвидила награден фонд и подаръци за всички участници

Турнирът продължава утре от 09:00 часа сутринта.