Начало Спорт Състезателките на СКТ записаха три убедителни победи в първия турнир от висша...

Състезателките на СКТ записаха три убедителни победи в първия турнир от висша лига за жени

lltc-table-tennis-bat-3-400На  14 февруари Спортен клуб по тенис бе домакин на първия турнир от първенството на висша лига за жени(5-8 място). Състезанието се проведе в залата на стадион „Орчо войвода“ при много добри условия.

Състезателките на клуба в състав: Ненка Тушлекова-капитан на отбора,Каролина Лилова и Нелина Петришка  записаха три отлични победи над основните си съпернички.

1- ва среща с отбора на СКТМ“ЧОО“- гр. Пловдив с 4:0

2-ра среща с отбора на „Светкавица“-Търговище- 4:0

3-та среща с отбора на „Родопи“-Момчилград-  4:1

В състава на отбора по обективни причини липсваше Деси Ботева.

Клубното ръководство е доволно от отличното представяне на своите състезателки и благодари  на Асоциацията на спортните клубове и Община Панагюрище за оказаната подкрепа.

Следващите събота и неделя в спортната зала на НСА-София ще се проведе турнир в памет на доцент  Йото  Дряновски. Поканени са 12 мъже и 12 жени да участват в турнира. От СКТ покана за участие са получили Нелина Петришка и Ненка Тушлекова