Начало Спорт Старшата на „Оборище I” завърши на второ място есенния полусезон

Старшата на „Оборище I” завърши на второ място есенния полусезон

29
0

Мария МАСЛЕВА

oborishte-;.adsa1

Юношите старша възраст разгромиха  „Локомотив 2011” (Септември) с 1:10 в последния мач за есенния полусезон.

Първото полувреме беше изключително силно за „Оборище I”. Момчетата на Илия Новаков доминираха изцяло. „Воеводите” успяха да отбележат 8 точни попадения и не дадоха никаква възможност на съперниците си.

След почивката панагюрските момчета покачиха резултата на 9:0, тогава играчите на „Локомотив 2011” отбелязаха почетния си гол. Малко преди последния съдийски сигнал футболистите на „Оборище I” оформиха крайното 1:10.

Голмайстори на срещата бяха: Георги Арбалиев с хеттрик, два гола за Никола Кацарев и по един за Добромир Ерелийски, Стойно Солаков, Владислав Зубев, Стоян Конов и Кръстьо Кръстев, който бе точен от бялата точка.

Това беше седмата поредна победа за възпитаниците на Илия Новаков-младши.

През есенния полусезон „Оборище I“  записа общо девет победи и само две загуби.Представянето на панагюрци ги нареди на почетната втора позиция.