Начало Спорт Тенисистите на СКТМ „Асарел-Медет“ с много добро представяне в Държавното първенство за...

Тенисистите на СКТМ „Асарел-Медет“ с много добро представяне в Държавното първенство за 12 годишни

СКТМ „Панагюрище“

tabletennisОт 17 до 19 юни в Горна  Оряховица се проведе Държавното първенство по тенис на маса за 12 годишни момчета и момичета.  Младите състезатели на спортен клуб по тенис на маса „Асарел-Медет“  се представиха достойно, като се завърнаха с медали във всички категории.  При двойките момичета Кръстина Иванова стана шампион заедно с Цвета Дакова от Свищов. В индивидуалното класиране Кръстина е на 2 място,  на смесени двойки заедно с Илия Воденичаров отново завоюваха сребърно отличие.  При двойките момчета Илия Воденичаров и Стоян Заеков също се класираха на второ място. Бронзово отличие пък завоюва двойката Стоян Заеков – Патрисия Праскова от Златица. Отборно и двете ни гарнитури станаха вицешампиони. Момичетата в състав: Кръстина Иванова, Катрин Калпакова и Красимира Немигенчева на финала отстъпиха с 4:3 на отбора на Ардино. Момчетата   в състав: Илия Воденичаров, Стоян Заеков и Дейвид Антонов пък загубиха с 4:2 битката за първото място с отбора на Търговище.

Децата бяха транспортирани до Горна Оряховица от своите родители, които споделиха пред репортер на ПИА разочарованието си, че по време на състезанието отборът не е бил воден от треньор.