Начало Спорт Валерия Добрева спечели Детския шахматен турнир за Деня на народните будители

Валерия Добрева спечели Детския шахматен турнир за Деня на народните будители

14907054_321264944925966_6297427885447443206_n

Завърши Организираният турнир от ШК ОБОРИЩЕ, ШС АСАРЕЛ-МЕДЕТ, Асоциация на Спортните Клубове и БФШ в чест на Народните Будители, който се проведе в зала Арена-Асарел днес, 5 ноември.

Победителка е Валерия Добрева, която спечели купата и златния медал до 12 години.

Втори се нареди Георги Митов спечелил купа и златен медал за деца до 10 години, трето место Гинка Юрукова с купа и сребърен медал до 12 години.