Начало Спорт Важна и чакана победа за Оборище

Важна и чакана победа за Оборище

Треньорското ръководство: Отборът се възражда

img_9441

Дългоочакваната победа на Оборище вече е факт. Днес, в изключително интересен мач, отборът се наложи с 1:0 над Левски (Карлово).

Срещата се проведе на стадион „Крепост” в Хисаря.

Още през първото полувреме „воеводите” доминираха на терена. Голови положения се създадоха и пред двете врати, но силната игра на вратарите Филип Димитров и Петър Денчев запази мрежите сухи.

Победният гол дойде през второто полувреме, след прекрасно изпълнение на Владимир Айтов.

Той записа и крайния резултат от 1:0 за Оборище.

Треньорският екип, в лицето на Емил Велев и Румил Жотев, коментира пред ПИА, че е изключително доволен от играта на момчетата.

„Това е важна победа за Оборище. Играчите показаха умения, хъс, воля и борбен дух, каквито феновете са свикнали да виждат от тима. Надяваме се, че Оборище се възражда и занапред ще се радваме на успехите му.“