Начало Спорт Вероника Атанасова от КЛА „Оборище“ спечели пробегът „Мики“

Вероника Атанасова от КЛА „Оборище“ спечели пробегът „Мики“

home~MVueOD~iI8Ez4_1_bВероника Атанасова от КЛА „Борис Мулешков“ спечели вчера традиционният лекоатлетически пробег „Димитър Велиславов – Мики“. Тя победи в състезанието в горна Оряховица при девойките младша възраст. С второ място при старшата е друг панагюрец – Георги Ланджев, който се състезава за Луковит.

Победителите получиха наградите си от кмета на Общината инж. Добромир Добрев, двете легенди на леката атлетика Светла Златева и Николина Щерева, от съпругата и децата на МИКИ. В награждаването се включиха още един от спонсорите на турнира Илия Илиев от „Автоекспрес” и директорът на ОП „Младежки дейности спортни имоти и прояви” инж. Петя Богданова. – See more at: http://velikotarnovo.topnovini.bg/node/543139#sthash.otRCmikE.dpuf