Начало Общество Вижте пълната програма на мачовете в Югозападна Трета лига 2018/19

Вижте пълната програма на мачовете в Югозападна Трета лига 2018/19

СПОДЕЛИ

I кръг

11 август 2018, събота, 18:00 ч:
Септември (Симитли) – Балкан 1929 (Ботевград) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Сливнишки герой (Сливница) –
Банско (Банско) – Германея (Сапарева баня) –
Ботев 1937 (Ихтиман) – Миньор (Перник) –
Чавдар (Етрополе) – Спортист 2009 (Своге) –
Надежда (Доброславци) – Беласица (Петрич) –
Велбъжд (Кюстендил) – Пирин 1941 (Разлог) –
Оборище (Панагюрище) – Рилски спортист 2011 (Самоков) –
Вихрен 1925 (Сандански) – Марек 1915 (Дупница) –

II кръг

18 август 2018, събота:
Балкан 1929 (Ботевград) – Марек 1915 (Дупница) –
Рилски спортист 2011 (Сам) – Вихрен 1925 (Сандански) –
Пирин 1941 (Разлог) – Оборище (Панагюрище) –
Беласица (Петрич) – Велбъжд (Кюстендил) –
Спортист 2009 (Своге) – Надежда (Доброславци) –
Миньор (Перник) – Чавдар (Етрополе) –
Германея (Сапарева баня) – Ботев 1937 (Ихтиман) –
Сливнишки герой (Сливница) – Банско (Банско) –
Септември (Симитли) – Хебър 1918 (Пазарджик) –

III кръг

22 август 2018, сряда:
Хебър 1918 (Пазарджик) – Балкан 1929 (Ботевград) –
Банско (Банско) – Септември (Симитли) –
Ботев 1937 (Ихтиман) – Сливнишки герой (Сливница) –
Чавдар (Етрополе) – Германея (Сапарева баня) –
Надежда (Доброславци) – Миньор (Перник) –
Велбъжд (Кюстендил) – Спортист 2009 (Своге) –
Оборище (Панагюрище) – Беласица (Петрич) –
Вихрен 1925 (Сандански) – Пирин 1941 (Разлог) –
Марек 1915 (Дупница) – Рилски спортист 2011 (Самоков) –

IV кръг

25 август 2018, събота:
Балкан 1929 (Ботевград) – Рилски спортист 2011 (Сам) –
Пирин 1941 (Разлог) – Марек 1915 (Дупница) –
Беласица (Петрич) – Вихрен 1925 (Сандански) –
Спортист 2009 (Своге) – Оборище (Панагюрище) –
Миньор (Перник) – Велбъжд (Кюстендил) –
Германея (Сапарева баня) – Надежда (Доброславци) –
Сливнишки герой (Сливница) – Чавдар (Етрополе) –
Септември (Симитли) – Ботев 1937 (Ихтиман) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Банско (Банско) –

V кръг

1 септември 2018, събота:
Банско (Банско) – Балкан 1929 (Ботевград) –
Ботев 1937 (Ихтиман) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Чавдар (Етрополе) – Септември (Симитли) –
Надежда (Доброславци) – Сливнишки герой (Сливница) –
Велбъжд (Кюстендил) – Германея (Сапарева баня) –
Оборище (Панагюрище) – Миньор (Перник) –
Вихрен 1925 (Сандански) – Спортист 2009 (Своге) –
Марек 1915 (Дупница) – Беласица (Петрич) –
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Пирин 1941 (Разлог) –

VI кръг

8 септември 2018, събота:
Балкан 1929 (Ботевград) – Пирин 1941 (Разлог) –
Беласица (Петрич) – Рилски спортист 2011 (Самоков) –
Спортист 2009 (Своге) – Марек 1915 (Дупница) –
Миньор (Перник) – Вихрен 1925 (Сандански) –
Германея (Сапарева баня) – Оборище (Панагюрище) –
Сливнишки герой (Сливница) – Велбъжд (Кюстендил) –
Септември (Симитли) – Надежда (Доброславци) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Чавдар (Етрополе) –
Банско (Банско) – Ботев 1937 (Ихтиман) –

VII кръг

15 септември 2018, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) – Балкан 1929 (Ботевград) –
Чавдар (Етрополе) – Банско (Банско) –
Надежда (Доброславци) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Велбъжд (Кюстендил) – Септември (Симитли) –
Оборище (Панагюрище) – Сливнишки герой (Сливница) –
Вихрен 1925 (Сандански) – Германея (Сапарева баня) –
Марек 1915 (Дупница) – Миньор (Перник) –
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Спортист 2009 (Своге) –
Пирин 1941 (Разлог) – Беласица (Петрич) –

VIII кръг

22 септември 2018, събота:
Балкан 1929 (Ботевград) – Беласица (Петрич) –
Спортист 2009 (Своге) – Пирин 1941 (Разлог) –
Миньор (Перник) – Рилски спортист 2011 (Самоков) –
Германея (Сапарева баня) – Марек 1915 (Дупница) –
Сливнишки герой (Сливница) – Вихрен 1925 (Сандански) –
Септември (Симитли) – Оборище (Панагюрище) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Велбъжд (Кюстендил) –
Банско (Банско) – Надежда (Доброславци) –
Ботев 1937 (Ихтиман) – Чавдар (Етрополе) –

IX кръг

29 септември 2018, събота:
Чавдар (Етрополе) – Балкан 1929 (Ботевград) –
Надежда (Доброславци) – Ботев 1937 (Ихтиман) –
Велбъжд (Кюстендил) – Банско (Банско) –
Оборище (Панагюрище) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Вихрен 1925 (Сандански) – Септември (Симитли) –
Марек 1915 (Дупница) – Сливнишки герой (Сливница) –
Рилски спортист 2011 (Сам) – Германея (Сапарева баня) –
Пирин 1941 (Разлог) – Миньор (Перник) –
Беласица (Петрич) – Спортист 2009 (Своге) –

X кръг

13 октомври 2018, събота:
Балкан 1929 (Ботевград) – Спортист 2009 (Своге) –
Миньор (Перник) – Беласица (Петрич) –
Германея (Сапарева баня) – Пирин 1941 (Разлог) –
Сливнишки герой (Сливница) – Рилски спортист 2011 (Сам) –
Септември (Симитли) – Марек 1915 (Дупница) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Вихрен 1925 (Сандански) –
Банско (Банско) – Оборище (Панагюрище) –
Ботев 1937 (Ихтиман) – Велбъжд (Кюстендил) –
Чавдар (Етрополе) – Надежда (Доброславци) –

XI кръг

20 октомври 2018, събота:
Надежда (Доброславци) – Балкан 1929 (Ботевград) –
Велбъжд (Кюстендил) – Чавдар (Етрополе) –
Оборище (Панагюрище) – Ботев 1937 (Ихтиман) –
Вихрен 1925 (Сандански) – Банско (Банско) –
Марек 1915 (Дупница) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Септември (Симитли) –
Пирин 1941 (Разлог) – Сливнишки герой (Сливница) –
Беласица (Петрич) – Германея (Сапарева баня) –
Спортист 2009 (Своге) – Миньор (Перник) –

XII кръг

24 октомври 2018, сряда:
Балкан 1929 (Ботевград) – Миньор (Перник) –
Германея (Сапарева баня) – Спортист 2009 (Своге) –
Сливнишки герой (Сливница) – Беласица (Петрич) –
Септември (Симитли) – Пирин 1941 (Разлог) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Рилски спортист 2011 (Самоков) –
Банско (Банско) – Марек 1915 (Дупница) –
Ботев 1937 (Ихтиман) – Вихрен 1925 (Сандански) –
Чавдар (Етрополе) – Оборище (Панагюрище) –
Надежда (Доброславци) – Велбъжд (Кюстендил) –

XIII кръг

27 октомври 2018, събота:
Велбъжд (Кюстендил) – Балкан 1929 (Ботевград) –
Оборище (Панагюрище) – Надежда (Доброславци) –
Вихрен 1925 (Сандански) – Чавдар (Етрополе) –
Марек 1915 (Дупница) – Ботев 1937 (Ихтиман) –
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Банско (Банско) –
Пирин 1941 (Разлог) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Беласица (Петрич) – Септември (Симитли) –
Спортист 2009 (Своге) – Сливнишки герой (Сливница) –
Миньор (Перник) – Германея (Сапарева баня) –

XIV кръг

3 ноември 2018, събота:
Балкан 1929 (Ботевград) – Германея (Сапарева баня) –
Сливнишки герой (Сливница) – Миньор (Перник) –
Септември (Симитли) – Спортист 2009 (Своге) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Беласица (Петрич) –
Банско (Банско) – Пирин 1941 (Разлог) –
Ботев 1937 (Ихтиман) – Рилски спортист 2011 (Самоков) –
Чавдар (Етрополе) – Марек 1915 (Дупница) –
Надежда (Доброславци) – Вихрен 1925 (Сандански) –
Велбъжд (Кюстендил) – Оборище (Панагюрище) –

XV кръг

10 ноември 2018, събота:
Оборище (Панагюрище) – Балкан 1929 (Ботевград) –
Вихрен 1925 (Сандански) – Велбъжд (Кюстендил) –
Марек 1915 (Дупница) – Надежда (Доброславци) –
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Чавдар (Етрополе) –
Пирин 1941 (Разлог) – Ботев 1937 (Ихтиман) –
Беласица (Петрич) – Банско (Банско) –
Спортист 2009 (Своге) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Миньор (Перник) – Септември (Симитли) –
Германея (Сапарева баня) – Сливнишки герой (Сливница) –

XVI кръг

17 ноември 2018, събота:
Балкан 1929 (Ботевград) – Сливнишки герой (Сливница) –
Септември (Симитли) – Германея (Сапарева баня) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Миньор (Перник) –
Банско (Банско) – Спортист 2009 (Своге) –
Ботев 1937 (Ихтиман) – Беласица (Петрич) –
Чавдар (Етрополе) – Пирин 1941 (Разлог) –
Надежда (Доброславци) – Рилски спортист 2011 (Самоков) –
Велбъжд (Кюстендил) – Марек 1915 (Дупница) –
Оборище (Панагюрище) – Вихрен 1925 (Сандански) –

XVII кръг

24 ноември 2018, събота:
Вихрен 1925 (Сандански) – Балкан 1929 (Ботевград) –
Марек 1915 (Дупница) – Оборище (Панагюрище) –
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Велбъжд (Кюстендил) –
Пирин 1941 (Разлог) – Надежда (Доброславци) –
Беласица (Петрич) – Чавдар (Етрополе) –
Спортист 2009 (Своге) – Ботев 1937 (Ихтиман) –
Миньор (Перник) – Банско (Банско) –
Германея (Сапарева баня) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Сливнишки герой (Сливница) – Септември (Симитли) –

източник: bulgarian-football.com