Начало Спорт Вижте пълната програма на Югозападна Трета лига за сезон 2019/20

Вижте пълната програма на Югозападна Трета лига за сезон 2019/20

СПОДЕЛИ
restorant
I кръг

3 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Беласица (Петрич) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Кюстендил (Кюстендил)            - 
Надежда (Доброславци) - Миньор (Перник)                    - 
Спортист 2009 (Своге) - Сливнишки герой (Сливница)         - 
Пирин 1941 (Разлог) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 - 
Перун 1978 (Кресна) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       - 
Чавдар (Етрополе) - Марек 1915 (Дупница)                   - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Банско (Банско)                  - 
Септември (Симитли)                                       почива

                           II кръг

10 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Вихрен 1925 (Сандански)             - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чавдар (Етрополе)         - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Перун 1978 (Кресна)                 - 
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин 1941 (Разлог)           - 
Миньор (Перник) - Спортист 2009 (Своге)                    - 
Кюстендил (Кюстендил) - Надежда (Доброславци)              - 
Оборище (Панагюрище) - Балкан 1929 (Ботевград)             - 
Септември (Симитли) - Беласица (Петрич)                    - 
Банско (Банско)                                           почива

                           III кръг

17 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Септември (Симитли)              - 
Надежда (Доброславци) - Оборище (Панагюрище)               - 
Спортист 2009 (Своге) - Кюстендил (Кюстендил)              - 
Пирин 1941 (Разлог) - Миньор (Перник)                      - 
Перун 1978 (Кресна) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
Чавдар (Етрополе) - Ботев 1937 (Ихтиман)                   - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Рилски спортист 2011 (Сам)       - 
Банско (Банско) - Марек 1915 (Дупница)                     - 
Беласица (Петрич)                                         почива

                           IV кръг

24 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Банско (Банско)           - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Вихрен 1925 (Сандански)             - 
Сливнишки герой (Сливница) - Чавдар (Етрополе)             - 
Миньор (Перник) - Перун 1978 (Кресна)                      - 
Кюстендил (Кюстендил) - Пирин 1941 (Разлог)                - 
Оборище (Панагюрище) - Спортист 2009 (Своге)               - 
Септември (Симитли) - Надежда (Доброславци)                - 
Беласица (Петрич) - Балкан 1929 (Ботевград)                - 
Марек 1915 (Дупница)                                      почива

                           V кръг

31 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Беласица (Петрич)                  - 
Спортист 2009 (Своге) - Септември (Симитли)                - 
Пирин 1941 (Разлог) - Оборище (Панагюрище)                 - 
Перун 1978 (Кресна) - Кюстендил (Кюстендил)                - 
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)                        - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)       - 
Банско (Банско) - Ботев 1937 (Ихтиман)                     - 
Марек 1915 (Дупница) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      - 
Балкан 1929 (Ботевград)                                   почива

                           VI кръг

7 септември 2019 г., събота, 17:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Марек 1915 (Дупница)                - 
Сливнишки герой (Сливница) - Банско (Банско)               - 
Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)                  - 
Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                  - 
Оборище (Панагюрище) - Перун 1978 (Кресна)                 - 
Септември (Симитли) - Пирин 1941 (Разлог)                  - 
Беласица (Петрич) - Спортист 2009 (Своге)                  - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Надежда (Доброславци)            - 
Рилски спортист 2011 (Самоков)                            почива

                           VII кръг

14 септември 2019 г., събота, 17:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Балкан 1929 (Ботевград)            - 
Пирин 1941 (Разлог) - Беласица (Петрич)                    - 
Перун 1978 (Кресна) - Септември (Симитли)                  - 
Чавдар (Етрополе) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Кюстендил (Кюстендил)            - 
Банско (Банско) - Миньор (Перник)                          - 
Марек 1915 (Дупница) - Сливнишки герой (Сливница)          - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)      - 
Надежда (Доброславци)                                     почива

                           VIII кръг

21 септември 2019 г., събота, 17:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам)    - 
Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница)                     - 
Кюстендил (Кюстендил) - Банско (Банско)                    - 
Оборище (Панагюрище) - Вихрен 1925 (Сандански)             - 
Септември (Симитли) - Чавдар (Етрополе)                    - 
Беласица (Петрич) - Перун 1978 (Кресна)                    - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Пирин 1941 (Разлог)              - 
Надежда (Доброславци) - Спортист 2009 (Своге)              - 
Ботев 1937 (Ихтиман)                                      почива

                           IX кръг

28 септември 2019 г., събота, 17:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Надежда (Доброславци)                - 
Перун 1978 (Кресна) - Балкан 1929 (Ботевград)              - 
Чавдар (Етрополе) - Беласица (Петрич)                      - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (Симитли)              - 
Банско (Банско) - Оборище (Панагюрище)                     - 
Марек 1915 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил)               - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Миньор (Перник)           - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница)          - 
Спортист 2009 (Своге)                                     почива

                           X кръг

5 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч:
Миньор (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман)                     - 
Кюстендил (Кюстендил) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     - 
Оборище (Панагюрище) - Марек 1915 (Дупница)                - 
Септември (Симитли) - Банско (Банско)                      - 
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)                - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Чавдар (Етрополе)                - 
Надежда (Доброславци) - Перун 1978 (Кресна)                - 
Спортист 2009 (Своге) - Пирин 1941 (Разлог)                - 
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

                           XI кръг

12 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Спортист 2009 (Своге)                - 
Чавдар (Етрополе) - Надежда (Доброславци)                  - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Балкан 1929 (Ботевград)          - 
Банско (Банско) - Беласица (Петрич)                        - 
Марек 1915 (Дупница) - Септември (Симитли)                 - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Оборище (Панагюрище)      - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Кюстендил (Кюстендил)               - 
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Перник)               - 
Пирин 1941 (Разлог)                                       почива

                           XII кръг

19 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница)         - 
Оборище (Панагюрище) - Ботев 1937 (Ихтиман)                - 
Септември (Симитли) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       - 
Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница)                   - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Банско (Банско)                  - 
Надежда (Доброславци) - Вихрен 1925 (Сандански)            - 
Спортист 2009 (Своге) - Чавдар (Етрополе)                  - 
Пирин 1941 (Разлог) - Перун 1978 (Кресна)                  - 
Миньор (Перник)                                           почива

                           XIII кръг

2 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Пирин 1941 (Разлог)                    - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Спортист 2009 (Своге)            - 
Банско (Банско) - Надежда (Доброславци)                    - 
Марек 1915 (Дупница) - Балкан 1929 (Ботевград)             - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Беласица (Петрич)         - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Септември (Симитли)                 - 
Сливнишки герой (Сливница) - Оборище (Панагюрище)          - 
Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил)                    - 
Перун 1978 (Кресна)                                       почива

                           XIV кръг

9 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Миньор (Перник)                     - 
Септември (Симитли) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
Беласица (Петрич) - Ботев 1937 (Ихтиман)                   - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам)       - 
Надежда (Доброславци) - Марек 1915 (Дупница)               - 
Спортист 2009 (Своге) - Банско (Банско)                    - 
Пирин 1941 (Разлог) - Вихрен 1925 (Сандански)              - 
Перун 1978 (Кресна) - Чавдар (Етрополе)                    - 
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива

                           XV кръг

16 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Перун 1978 (Кресна)              - 
Банско (Банско) - Пирин 1941 (Разлог)                      - 
Марек 1915 (Дупница) - Спортист 2009 (Своге)               - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Надежда (Доброславци)     - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград)             - 
Сливнишки герой (Сливница) - Беласица (Петрич)             - 
Миньор (Перник) - Септември (Симитли)                      - 
Кюстендил (Кюстендил) - Оборище (Панагюрище)               - 
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XVI кръг

23 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч:
Септември (Симитли) - Кюстендил (Кюстендил)                - 
Беласица (Петрич) - Миньор (Перник)                        - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница)       - 
Надежда (Доброславци) - Ботев 1937 (Ихтиман)               - 
Спортист 2009 (Своге) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     - 
Пирин 1941 (Разлог) - Марек 1915 (Дупница)                 - 
Перун 1978 (Кресна) - Банско (Банско)                      - 
Чавдар (Етрополе) - Вихрен 1925 (Сандански)                - 
Оборище (Панагюрище)                                      почива

                           XVII кръг

30 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч:
Банско (Банско) - Чавдар (Етрополе)                        - 
Марек 1915 (Дупница) - Перун 1978 (Кресна)                 - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин 1941 (Разлог)       - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Спортист 2009 (Своге)               - 
Сливнишки герой (Сливница) - Надежда (Доброславци)         - 
Миньор (Перник) - Балкан 1929 (Ботевград)                  - 
Кюстендил (Кюстендил) - Беласица (Петрич)                  - 
Оборище (Панагюрище) - Септември (Симитли)                 - 
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива

                           XVIII кръг

пролет 2020:
Оборище (Панагюрище) - Беласица (Петрич)                   - 
Кюстендил (Кюстендил) - Балкан 1929 (Ботевград)            - 
Миньор (Перник) - Надежда (Доброславци)                    - 
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 2009 (Своге)         - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин 1941 (Разлог)                 - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Перун 1978 (Кресна)       - 
Марек 1915 (Дупница) - Чавдар (Етрополе)                   - 
Банско (Банско) - Вихрен 1925 (Сандански)                  - 
Септември (Симитли)                                       почива

                           XIX кръг

Вихрен 1925 (Сандански) - Марек 1915 (Дупница)             - 
Чавдар (Етрополе) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         - 
Перун 1978 (Кресна) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 - 
Пирин 1941 (Разлог) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
Спортист 2009 (Своге) - Миньор (Перник)                    - 
Надежда (Доброславци) - Кюстендил (Кюстендил)              - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Оборище (Панагюрище)             - 
Беласица (Петрич) - Септември (Симитли)                    - 
Банско (Банско)                                           почива

                           XX кръг

Септември (Симитли) - Балкан 1929 (Ботевград)              - 
Оборище (Панагюрище) - Надежда (Доброславци)               - 
Кюстендил (Кюстендил) - Спортист 2009 (Своге)              - 
Миньор (Перник) - Пирин 1941 (Разлог)                      - 
Сливнишки герой (Сливница) - Перун 1978 (Кресна)           - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чавдар (Етрополе)                   - 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Вихрен 1925 (Сандански)       - 
Марек 1915 (Дупница) - Банско (Банско)                     - 
Беласица (Петрич)                                         почива

                           XXI кръг

Банско (Банско) - Рилски спортист 2011 (Самоков)           - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 1937 (Ихтиман)             - 
Чавдар (Етрополе) - Сливнишки герой (Сливница)             - 
Перун 1978 (Кресна) - Миньор (Перник)                      - 
Пирин 1941 (Разлог) - Кюстендил (Кюстендил)                - 
Спортист 2009 (Своге) - Оборище (Панагюрище)               - 
Надежда (Доброславци) - Септември (Симитли)                - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Беласица (Петрич)                - 
Марек 1915 (Дупница)                                      почива

                           XXII кръг

Беласица (Петрич) - Надежда (Доброславци)                  - 
Септември (Симитли) - Спортист 2009 (Своге)                - 
Оборище (Панагюрище) - Пирин 1941 (Разлог)                 - 
Кюстендил (Кюстендил) - Перун 1978 (Кресна)                - 
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)                        - 
Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен 1925 (Сандански)       - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Банско (Банско)                     - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Марек 1915 (Дупница)      - 
Балкан 1929 (Ботевград)                                   почива

                           XXIII кръг

Марек 1915 (Дупница) - Ботев 1937 (Ихтиман)                - 
Банско (Банско) - Сливнишки герой (Сливница)               - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Миньор (Перник)                  - 
Чавдар (Етрополе) - Кюстендил (Кюстендил)                  - 
Перун 1978 (Кресна) - Оборище (Панагюрище)                 - 
Пирин 1941 (Разлог) - Септември (Симитли)                  - 
Спортист 2009 (Своге) - Беласица (Петрич)                  - 
Надежда (Доброславци) - Балкан 1929 (Ботевград)            - 
Рилски спортист 2011 (Самоков)                            почива

                           XXIV кръг

Балкан 1929 (Ботевград) - Спортист 2009 (Своге)            - 
Беласица (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог)                    - 
Септември (Симитли) - Перун 1978 (Кресна)                  - 
Оборище (Панагюрище) - Чавдар (Етрополе)                   - 
Кюстендил (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)            - 
Миньор (Перник) - Банско (Банско)                          - 
Сливнишки герой (Сливница) - Марек 1915 (Дупница)          - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      - 
Надежда (Доброславци)                                     почива

                           XXV кръг

Рилски спортист 2011 (Сам) - Сливнишки герой (Сливница)    - 
Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник)                     - 
Банско (Банско) - Кюстендил (Кюстендил)                    - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Оборище (Панагюрище)             - 
Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли)                    - 
Перун 1978 (Кресна) - Беласица (Петрич)                    - 
Пирин 1941 (Разлог) - Балкан 1929 (Ботевград)              - 
Спортист 2009 (Своге) - Надежда (Доброславци)              - 
Ботев 1937 (Ихтиман)                                      почива

                           XXVI кръг

Надежда (Доброславци) - Пирин 1941 (Разлог)                - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Перун 1978 (Кресна)              - 
Беласица (Петрич) - Чавдар (Етрополе)                      - 
Септември (Симитли) - Вихрен 1925 (Сандански)              - 
Оборище (Панагюрище) - Банско (Банско)                     - 
Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)               - 
Миньор (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)           - 
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)          - 
Спортист 2009 (Своге)                                     почива

                           XXVII кръг

Ботев 1937 (Ихтиман) - Миньор (Перник)                     - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Кюстендил (Кюстендил)     - 
Марек 1915 (Дупница) - Оборище (Панагюрище)                - 
Банско (Банско) - Септември (Симитли)                      - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)                - 
Чавдар (Етрополе) - Балкан 1929 (Ботевград)                - 
Перун 1978 (Кресна) - Надежда (Доброславци)                - 
Пирин 1941 (Разлог) - Спортист 2009 (Своге)                - 
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

                           XXVIII кръг

Спортист 2009 (Своге) - Перун 1978 (Кресна)                - 
Надежда (Доброславци) - Чавдар (Етрополе)                  - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Вихрен 1925 (Сандански)          - 
Беласица (Петрич) - Банско (Банско)                        - 
Септември (Симитли) - Марек 1915 (Дупница)                 - 
Оборище (Панагюрище) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      - 
Кюстендил (Кюстендил) - Ботев 1937 (Ихтиман)               - 
Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)               - 
Пирин 1941 (Разлог)                                       почива

                           XXIX кръг

Сливнишки герой (Сливница) - Кюстендил (Кюстендил)         - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Оборище (Панагюрище)                - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Септември (Симитли)       - 
Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич)                   - 
Банско (Банско) - Балкан 1929 (Ботевград)                  - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Надежда (Доброславци)            - 
Чавдар (Етрополе) - Спортист 2009 (Своге)                  - 
Перун 1978 (Кресна) - Пирин 1941 (Разлог)                  - 
Миньор (Перник)                                           почива

                           XXX кръг

Пирин 1941 (Разлог) - Чавдар (Етрополе)                    - 
Спортист 2009 (Своге) - Вихрен 1925 (Сандански)            - 
Надежда (Доброславци) - Банско (Банско)                    - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Марек 1915 (Дупница)             - 
Беласица (Петрич) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         - 
Септември (Симитли) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 - 
Оборище (Панагюрище) - Сливнишки герой (Сливница)          - 
Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник)                    - 
Перун 1978 (Кресна)                                       почива

                           XXXI кръг

Миньор (Перник) - Оборище (Панагюрище)                     - 
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (Симитли)           - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Беласица (Петрич)                   - 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград)       - 
Марек 1915 (Дупница) - Надежда (Доброславци)               - 
Банско (Банско) - Спортист 2009 (Своге)                    - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 1941 (Разлог)              - 
Чавдар (Етрополе) - Перун 1978 (Кресна)                    - 
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива

                           XXXII кръг

Перун 1978 (Кресна) - Вихрен 1925 (Сандански)              - 
Пирин 1941 (Разлог) - Банско (Банско)                      - 
Спортист 2009 (Своге) - Марек 1915 (Дупница)               - 
Надежда (Доброславци) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)             - 
Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница)             - 
Септември (Симитли) - Миньор (Перник)                      - 
Оборище (Панагюрище) - Кюстендил (Кюстендил)               - 
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XXXIII кръг

Кюстендил (Кюстендил) - Септември (Симитли)                - 
Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)                        - 
Сливнишки герой (Сливница) - Балкан 1929 (Ботевград)       - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Надежда (Доброславци)               - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спортист 2009 (Своге)     - 
Марек 1915 (Дупница) - Пирин 1941 (Разлог)                 - 
Банско (Банско) - Перун 1978 (Кресна)                      - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Чавдар (Етрополе)                - 
Оборище (Панагюрище)                                      почива

                           XXXIV кръг

Чавдар (Етрополе) - Банско (Банско)                        - 
Перун 1978 (Кресна) - Марек 1915 (Дупница)                 - 
Пирин 1941 (Разлог) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       - 
Спортист 2009 (Своге) - Ботев 1937 (Ихтиман)               - 
Надежда (Доброславци) - Сливнишки герой (Сливница)         - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Миньор (Перник)                  - 
Беласица (Петрич) - Кюстендил (Кюстендил)                  - 
Септември (Симитли) - Оборище (Панагюрище)                 - 
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива

източникbulgarian-football.com