Начало Спорт Вижте програмата на Югозападна „В“ АФГ за 2014/15

Вижте програмата на Югозападна „В“ АФГ за 2014/15

СПОДЕЛИ
restorant

10305337_916189151740549_2418651668365003525_n

ПИА публикува програмата на Югозападната „В“ АФГ за 2014815 година. За улеснение на нашите читатели, тя ще бъде изведена в отделен банер, който още днес ще можете да откриете на сайта ни.

I кръг
17 август 2014, неделя, 18:00 ч.
Беласица (Петрич)  –  Пирин (Гоце Делчев)
Чепинец (Велинград)   –  Места (Хаджидимово)
Витоша (Бистрица)  –   Струмска слава (Радомир)
Германея (Сапарева баня)   –  ФК Миньор (Перник)
Оборище(Панагюрище)  –   Велбъжд (Кюстендил)
Конелиано (Герман)  –  Спортист (Своге)
Балкан (Варвара)   –  Сливнишки герой (Сливница)
Вихрен (Сандански)  –   Рилски спортист (Самоков)
II кръг
24 август 2014, неделя, 18:00 ч
Пирин (Гоце Делчев)   –  Рилски спортист (Самоков)
Сливнишки герой (Сливница)   –  Вихрен (Сандански)
Спортист (Своге)  –   Балкан (Варвара)
Велбъжд (Кюстендил)    Конелиано (Герман)
ФК Миньор (Перник)   –  Оборище(Панагюрище)
Струмска слава (Радомир)    Германея (Сапарева баня)
Места (Хаджидимово)   – Витоша (Бистрица)
Беласица (Петрич) –   Чепинец (Велинград)
III кръг
31 август 2014, неделя, 18:00 ч
Чепинец (Велинград)   –  Пирин (Гоце Делчев)
Витоша (Бистрица)   –  Беласица (Петрич)
Германея (Сапарева баня)  –   Места (Хаджидимово)
Оборище(Панагюрище) – Струмска слава (Радомир)
Конелиано (Герман)  –  ФК Миньор (Перник)
Балкан (Варвара)   –  Велбъжд (Кюстендил)
Вихрен (Сандански) –    Спортист (Своге)
Рилски спортист (Самоков)  –  Сливнишки герой (Сливница)
IV кръг
07 септември 2014, неделя, 17:00 ч
Пирин (Гоце Делчев)   –  Сливнишки герой (Сливница)
Спортист (Своге)     Рилски спортист (Самоков)
Велбъжд (Кюстендил) –   Вихрен (Сандански)
ФК Миньор (Перник)  –   Балкан (Варвара)
Струмска слава (Радомир)  –  Конелиано (Герман)
Места (Хаджидимово) –   Оборище(Панагюрище)
Беласица (Петрич)  –  Германея (Сапарева баня)
Чепинец (Велинград)   –  Витоша (Бистрица)
V кръг
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч
Витоша (Бистрица)   –  Пирин (Гоце Делчев)
Германея (Сапарева баня)  –   Чепинец (Велинград)
Оборище(Панагюрище) – Беласица (Петрич)
Конелиано (Герман) –   Места (Хаджидимово)
Балкан (Варвара)   –  Струмска слава (Радомир)
Вихрен (Сандански) –    ФК Миньор (Перник)
Рилски спортист (Самоков)  –  Велбъжд (Кюстендил)
Сливнишки герой (Сливница)   –  Спортист (Своге)
VI кръг
21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Пирин (Гоце Делчев)  –   Спортист (Своге)
Велбъжд (Кюстендил) –   Сливнишки герой (Сливница)
ФК Миньор (Перник)  –   Рилски спортист (Самоков)
Струмска слава (Радомир)   – Вихрен (Сандански)
Места (Хаджидимово)  –  Балкан (Варвара)
Беласица (Петрич) –   Конелиано (Герман)
Чепинец (Велинград)  –  Оборище(Панагюрище)
Витоша (Бистрица)   –  Германея (Сапарева баня)
VII кръг
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч
Германея (Сапарева баня)    – Пирин (Гоце Делчев)
Оборище(Панагюрище)  – Витоша (Бистрица)
Конелиано (Герман)  –  Чепинец (Велинград)
Балкан (Варвара)  –   Беласица (Петрич)
Вихрен (Сандански)   –  Места (Хаджидимово)
Рилски спортист (Самоков) –   Струмска слава (Радомир)
Сливнишки герой (Сливница) –    ФК Миньор (Перник)
Спортист (Своге)   –  Велбъжд (Кюстендил)
VIII кръг
03-05 октовмри 2014, неделя, 16:00 ч
Пирин (Гоце Делчев)  –   Велбъжд (Кюстендил)
ФК Миньор (Перник)  –   Спортист (Своге)
Струмска слава (Радомир)   – Сливнишки герой (Сливница)
Места (Хаджидимово)   – Рилски спортист (Самоков)
Беласица (Петрич)  –  Вихрен (Сандански)
Чепинец (Велинград)  –   Балкан (Варвара)
Витоша (Бистрица)  –   Конелиано (Герман)
Германея (Сапарева баня)  –  Оборище(Панагюрище)

IX кръг
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч
Оборище(Панагюрище)  -Пирин (Гоце Делчев)
Конелиано (Герман)-    Германея (Сапарева баня)
Балкан (Варвара)   –  Витоша (Бистрица)
Вихрен (Сандански)  –   Чепинец (Велинград)
Рилски спортист (Самоков) –   Беласица (Петрич)
Сливнишки герой (Сливница)   –  Места (Хаджидимово)
Спортист (Своге)  –   Струмска слава (Радомир)
Велбъжд (Кюстендил)  –  ФК Миньор (Перник)
X кръг
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч
Пирин (Гоце Делчев) –    ФК Миньор (Перник)
Струмска слава (Радомир)  –  Велбъжд (Кюстендил)
Места (Хаджидимово)    -Спортист (Своге)
Беласица (Петрич)  –  Сливнишки герой (Сливница)
Чепинец (Велинград)     -Рилски спортист (Самоков)
Витоша (Бистрица)   –  Вихрен (Сандански)
Германея (Сапарева баня)    – Балкан (Варвара)
Оборище(Панагюрище) – Конелиано (Герман)
XI кръг
26 октомври 2014, неделя, 16:00 ч
Конелиано (Герман) –   Пирин (Гоце Делчев)
Балкан (Варвара)  –   Оборище(Панагюрище)
Вихрен (Сандански)  –   Германея (Сапарева баня)
Рилски спортист (Самоков)   – Витоша (Бистрица)
Сливнишки герой (Сливница)  –   Чепинец (Велинград)
Спортист (Своге)  –   Беласица (Петрич)
Велбъжд (Кюстендил) –   Места (Хаджидимово)
ФК Миньор (Перник)   –  Струмска слава (Радомир)
XII кръг
02 ноември 2014, неделя, 15:00 ч
Пирин (Гоце Делчев)   –  Струмска слава (Радомир)
Места (Хаджидимово)  –  ФК Миньор (Перник)
Беласица (Петрич)  –  Велбъжд (Кюстендил)
Чепинец (Велинград)   –  Спортист (Своге)
Витоша (Бистрица)   –  Сливнишки герой (Сливница)
Германея (Сапарева баня)  –   Рилски спортист (Самоков)
Оборище(Панагюрище) – Вихрен (Сандански)
Конелиано (Герман)   – Балкан (Варвара)
XIII кръг
09 ноември 2014, неделя, 15:00 ч
Балкан (Варвара)   –  Пирин (Гоце Делчев)
Вихрен (Сандански)  –   Конелиано (Герман)
Рилски спортист (Самоков) – Оборище(Панагюрище)
Сливнишки герой (Сливница)   –  Германея (Сапарева баня)
Спортист (Своге)   –  Витоша (Бистрица)
Велбъжд (Кюстендил)  –  Чепинец (Велинград)
ФК Миньор (Перник) –    Беласица (Петрич)
Струмска слава (Радомир)  –  Места (Хаджидимово)
XIV кръг
16 ноември 2014, неделя, 15:00 ч
Пирин (Гоце Делчев)     Места (Хаджидимово)  
Беласица (Петрич) –   Струмска слава (Радомир)
Чепинец (Велинград)   –  ФК Миньор (Перник)
Витоша (Бистрица)  –   Велбъжд (Кюстендил)
Германея (Сапарева баня)   –  Спортист (Своге)
Оборище(Панагюрище) – Сливнишки герой (Сливница)
Конелиано (Герман)   – Рилски спортист (Самоков)
Балкан (Варвара)   –  Вихрен (Сандански)
XV кръг
26 ноември 2014, неделя, 15:00 ч
Вихрен (Сандански)   –  Пирин (Гоце Делчев)
Рилски спортист (Самоков)  –  Балкан (Варвара)
Сливнишки герой (Сливница)  –   Конелиано (Герман)
Спортист (Своге)   –  Оборище(Панагюрище)
Велбъжд (Кюстендил)   – Германея (Сапарева баня)
ФК Миньор (Перник)  –   Витоша (Бистрица)
Струмска слава (Радомир)  –  Чепинец (Велинград)
Места (Хаджидимово)  –  Беласица (Петрич)