Начало Избори Вижте всички кандидат-депутати от 13 МИР-Пазарджик

Вижте всички кандидат-депутати от 13 МИР-Пазарджик

СПОДЕЛИ

Публикуваме листите с кандидатите за народни представители на партиите и коалициите, регистрирани в РИК-Пазарджик към 17:00 часа на 13.10.2021г., за участие в парламентарните избори на 14 ноември.

 

Реклама

КП„НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“

Име, презиме и фамилия
1Димитрина Георгиева Кацарова
2Иванка  Александрова  Николова
3Александър Тони Палийски
4Мая Константинова Пейчинска
5Славейко Георгиев Миличин
6Ивайло Спасов Спасов
7Николай Тошков Грънчаров

 

ПП „ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

име, презиме, фамилия
1Стефан Иванов Балабанов
2Георги Димитров Коприщенов
3Кузо Георгиев Божинов
4Николай Любомиров Богданов
5Петър Георгиев Мулешков
6Николай Стефанов Лазаров
7Румен Иванов Хаджийски
8Кирил Николов Ибров
9Георги Иванов Зонгов
10Онник Антраник Мардиросян
11Татяна Борисова Попатанасова
12Стоян Ангелов Влахов
13Николай Емилов Донов
14Костадин Веселинов Марков
15Екатерина Петрова Кормушева
16Атанаска Николова Дамянова
17Трепка Ангелова Хендерсън
18Станимира Стефанова Димова

 

ПП „АТАКА“

Име, презиме и фамилия
1Цанко Кирилов Бангьозов
2Петър Петров Белчев

 

ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

Име, презиме и фамилия
1Стоян Николов Таслаков
2Красимир Рангелов Гълъбов
3Иван Русинов Маринов
4Светослав Ангелов Александров
5Цвятко Константинов Стефанов
6Евелин Тенев Петков
7Мирослав Юлиянов Куртев
8Десислава Илиева Георгиева
9Иван Илиев Тодев
10Николай Лазаров Бадев
11Павел Борисов Александров
12Огнян Иванов Петров
13Митра Николова Чопева
14Цветелина Запрянова Мечкова
15Ненко Иванов Дадански
16Лъчезар Атанасов Стефанов
17Илия Луков Немски
18Магдалена Любенова Дамянова

КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

Име, презиме и фамилия
1.Драгомир Велков Стойнев
2.Петя Николаева Цанкова
3.Маргарита Иванова Григорова-Киричева
4.Симеон Петров Симеонов
5.Стойко Стойчев Стефанов
6.Диана Маринова Варникова-Милчева
7.Александър Николов Чалъков
8. Димитър Йорданов Жилков
9.Димитър Ангелов Налбантов
10.Стефка Петрова Пенева
11.Гурко Георгиев Митев
12.Георги Николаев Петров
13.Веска Димитрова Андонова
14.Георги Иванов Янкулов

 

КП „ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА“

Име, презиме и фамилия
1Ивайло Валентинов Шотев
2Петър Николаев Куленски
3Данчо Василев Гурдев
4Василена Димитрова Загорска
5Евгени Ванев Найденов
6Камен Каменов Манев
7Виктория Спасова Димитрова
8Ивайло Ангелов Иванов
9Александра Асенова Попова

 

КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

Име, презиме и фамилия
1Антоанета Димитрова Цонева
2Александра Красимирова Стеркова
3Любомир Ангелов Гечев
4Васил Николов Тодев
5Кристин Кръстьов Кроснаров
6Бранимир  Асенов Манушов
7Стоил Трифонов Гигов
8Костадин Стефанов Деянов
9Таня Койчева Андреева
10Здравко Милчев Минчев
11Иван  Тодоров Хрисин
12Николай Евтимов Янев
13Петър Христов Цикалов

 

ПП „БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА“

Име, презиме и фамилия
1Любен Иванов Колев
2Траян Иванов Баждаров
3Ангел Янакиев Риджаков
4Тодор Иванов Цопанов
5Мария Любенова Колева
6Силвия Зафирова Джонева
7Радослав Ангелов Сукиязов
8Ангел Радославов Сукиязов
9Галина Стоянова Котова
10Георги Петров Пешков

 

ПП „РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО“

Име, презиме и фамилия
1.Андриан  Димитров  Атанасов
2.Елисавет  Христов Гангов
3.Мирослав Владимиров  Василев
4.Спас Цветанов Шиков
5.Георги  Илиев  Йорданов
6.Емил Венков Николов

 

ПП „ГЛАС НАРОДЕН“

Име, презиме и фамилия
1Добромир Славейков Йорданов
2Димитър Иванов Зойнов

 

КП ГЕРБ – СДС

Име, Презиме, Фамилия
1Екатерина Спасова Гечева – Захариева
2Найден Тодоров Шопов
3Димитър Иванов Гечев
4Валери Стефанов Вълков
5Лозана Илиева Василева
6Стефан Неделчев Мирев
7Валентина Асенова Кайтазова
8Илиян Красимиров Траянов
9Стоян Димитров Вълков
10Малина Георгиева Консулова – Златева
11Петър Николаев Спасов
12Георги Петров Дойчев
13Димитър Ангелов Балабанов
14Лидия Трендафилова Панайотова
15Мария Стефанова Шопова – Кънчева
16Красимира Спасова Пейчева
17Стоил Валериев Малинов
18Борис Димитров Димитров

 

КП „ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ!“

Име, презиме и фамилия
1Мая Божидарова Манолова – Найденова
2Никола Николов Вапцаров
3Чавдар Стоянов Чавдаров
4Златка Петрова Цвеева – Анчева
5Кремена Минюва Йорданова
6Тодор Иванов Джамбов
7Борис Георгиев Станков
8Георги Красимиров Кръстев
9Мария Георгиева Владова
10Николай Василев Илиев
11Антония Тодорова Найчева
12Екатерина Георгиева Филипова
13Ларина Тодорова Тодорова
14Мария Божидарова Драганова – Велева
15Цоко Георгиев Цоков

 

Политическа партия  БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ (БСДД)

Име, Презиме, Фамилия
1Тони Димитров Баждаров
2Цветан Николов Тодоров

 

Политическа партия „ИМА ТАКЪВ НАРОД “

Име, Презиме, Фамилия
1Станислав Светозаров Балабанов
2Тинко Василев Василев
3Александър Стайков Марков
4Георги Славчев Млеканов
5Веселка Борисова Фиданова-Иванова
6Мария Любомирова Гагова
7Тодор Запрянов Косов
8Иван Стойчев Генов
9Димитър Илиев Данчев
10Пламен Стоянов Панчев
11Рашко Атанасов Ганчев
12Борислав Венциславов Богословов
13Здравка Иванова Гювенч

Политическа партия „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ“

Име, Презиме, Фамилия
1Христо Николов Дунчев
2Димитър Спасов Чавдаров
3Светослава Иванова Горанова
4Димитър Стоянов Вълков

Политическа партия „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

Име, Презиме, Фамилия
1Йордан Кирилов Цонев
2Сюлейман Махмуд Кичиков
3Осман Акчай Мурадов
4Небие Исмет Кабак
5Цанко Бенчов Молов
6Траян Ромеов Ангелов
7Мустафа Фейзи Алиш
8Бюрхан Неждет Шериф
9Мехмед Мустафа Бандьо
10Фатме Салих Молаахмед
11Ивайло Костадинов Личев
12Фатма Себайдин Исаева
13Веселина Николаева Димитрова
14Искро Фердов Бейков
15Хюсеин Мюмюн Дурмуш

 

КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

Име, презиме и фамилия
1Антоанета Димитрова Цонева
2Александра Красимирова Стеркова
3Любомир Ангелов Гечев
4Васил Николов Тодев
5Кристин Кръстьов Кроснаров
6Бранимир  Асенов Манушов
7Стоил Трифонов Гигов
8Костадин Стефанов Деянов
9Таня Койчева Андреева
10Здравко Милчев Минчев
11Иван  Тодоров Хрисин
12Николай Евтимов Янев
13Петър Христов Цикалов

 

ПП “БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

Име, презиме и фамилия
1Иван Иванов Търпоманов
2Траянка Чернева Георгиева
3Чириса Тодорова Георгиева
4Кирил Запринов Ламбрев

 

Политическа партия „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

Име, Презиме, Фамилия
1Иван Георгиев Столинчев
2Елиана Андонова Бонева
3Йорданка Атанасова Димитрова
4Димитър Николов Петков
5Янко Петков Василев
6Марина Боянова Веселинова
7Мариян Сашев Иванов
8Теодор Димчов Богданов
9Васил Йорданов Футлев
10Георги Петров Велинов
11Никола Благовестов Коджаниколов

 

Политическа партия „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

Име, Презиме, Фамилия
1Пенка Петкова Караджова-Стоянова
2Алек Христов Александров
3Христо Петков Петков
4Делка Колева Йорданова

 

Политическа партия „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ“

Име, Презиме, Фамилия
1Александър Иванов Атанасов
2Георги Иванов Георгиев

 

Политическа партия „БЛАГОДЕНСТВИЕ – ОБЕДИНЕНИЕ – ГРАДИВНОСТ“

Име, Презиме, Фамилия
1Петър Иванов Петров
2Петя Савова Петрова

 

ПП ВОЛЯ

Име, Презиме, Фамилия
1Дора Стоянова Христова
2Янко Юриев Пашов
3Атанаска Ангелова Пенчева-Балутева
4Христо Петков Христов
5Десислава Тодорова Тодорова
6Алина Събева Иванова
7Силвия Василева Вълкова
8Боян Йорданов Кулев
9Светлана Ганчева Бичева
10Марияна Ангелова Георгиева
11Даниела Петкова Мущанова
12Кристина Петрова Хонгова

 

ПП ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ

Име, Презиме, Фамилия
1Наташа Христоскова Данаилова

 

ПП „ПРАВОТО“

Име, презиме и фамилия
Красимир Борисов Криводолски

 

КП „ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ – НФСБ, БДС „РАДИКАЛИ“ и БНДС „ЦЕЛОКУПНА БЪЛГАРИЯ“

Име, презиме и фамилия
1ВЕСЕЛИН СТЕФАНОВ СОТИРОВ
2АНГЕЛ ДИМИТРОВ  ТАШЕВ
3ДИМИТЪР ПЕТКОВ СТОЙЧЕВ
4СЕРГЕЙ  ВЛАДИМИРОВИЧ СУСЛИКОВ
5ИВАН ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ

ПП БРИГАДА

Име, Презиме, Фамилия
1Сафидин Ахмедов Имамов
2Румен Георгиев Петков