Начало Спорт Юношите на „Оборище“ прегазиха „горските“ със 7:2

Юношите на „Оборище“ прегазиха „горските“ със 7:2

oborishteПобеда с убедителното 7:2 записаха юношите старша възраст на „Оборище“ в домакински мач с отбора на ПГГС „Христо Ботев“ – т.нар. „горска“ гимназия във Велинград. Гостите започнаха добре, като още в самото начало на мача отбелязаха гол.  Радостта им обаче не трая дълго. Само няколко минути по-късно Васко Василев изравни резултата с точен изстрел от 10 метра. Към края на първата част падна и втория гол за панагюрци, дело на Георги Георгиев.

През второто полувреме „Оборище“ диктуваше играта. Третият гол във вратата на „горските“ отбеляза Стойно Солаков в началото на второто полувреме, няколко минути по-късно Янко Маринов вкара петия гол. 5 минути преди изтичането на редовното време Йордан Кузманов се разписа за 6:1. Гостите успяха да намалят огромната голова разлика в самия край на мача, но две минути по-късно Георги Георгиев закова резултата на 7:2.

„Оборище“ игра в състав:  Елшишки,  Савов,  Кунтов, Каменски,  Маринов,  Солаков,  Узунов,  Василев,  Георгиев,  Лисков,  Куртев.

Снимка: фейсбук страницата на ФК Оборище (Панагюрище) ДЮШ