Начало Спорт Юношите старша на Оборище с първа победа в шампионата на Зона София

Юношите старша на Оборище с първа победа в шампионата на Зона София

oborishte

Юношите старша възраст на ФК „Оборище“,с треньор Илия Новаков – младши, постигнаха първа победа в София в шампионата на Зона София 2016/2017. Те победиха като гости отбора на ДИТ София с 2-1(1-0). Въпреки кадровите проблеми с контузени играчи и трима наказани футболисти, момчетата изиграха един отличен мач , като нито за миг не оставиха съмнение в превъзходството си. Резултатът беше открит от Димитър Димитров, който е роден през 2001 година. Малко по късно Тихомир Враджев можеше да покачи резултата , но ударът му след пряк свободен удар се отби в сглобката на вратата. На полувремето „воеводите“ се оттеглиха с един гол аванс. През второто полувреме Георги Лисков покачи резултата след асистенция на Тихомир Враджев на 2-0, а силите на домакините до края на мача стигнаха да върнат само едно попадение.