Начало Спорт Юношите старша на Оборище загубиха от Чавдар (Етрополе) с 2:1

Юношите старша на Оборище загубиха от Чавдар (Етрополе) с 2:1

17522732_1823049091054546_2261302735605401820_n

Юношите старша възраст на ФК „Оборище“, с треньор Илия Новаков – младши, загубиха днешното си гостуване в Етрополе срещу местния Чавдар с резултат 2:1.

Отборът на Чавдар (Етрополе) е на трето място във временното класиране на първенството в Зона София и е един от най – силните отбори в групата. Въпреки това, „воеводите“ изиграха един доста добър мач, като още в шестата минута поведоха в резултата с гол на Ангел Узунов. До края на полувремето обаче, домакините успяха да обърнат резултата в своя полза.

През второто полувреме футболистите на ФК „Оборище“ показаха много добра игра в защита, а вратарят Владислав Зубев се отличи с ефектни спасявания. В 80-тата минута на мача, след пас на Георги Лисков, Димитър Димитров изскочи сам срещу вратаря на домакините, но за съжаление ударът му мина на сантиметри от страничния стълб. Така „воеводите“ пропуснаха да откраднат поне една точка, нещо което напълно заслужаваха с показаната игра на терена .