Начало Спорт Юношите старша на Оборище записаха 2:2 срещу Септември-Симитли

Юношите старша на Оборище записаха 2:2 срещу Септември-Симитли

u192
Важно равенство записаха днес юношите-старша на ФК Оборище като гости на Септември – Симитли. Мачът не тръгна добре за момчетата ни, като първото полувреме завърши при 2:0 за домакините. През втората част обаче възпитаниците на Илия Новаков – младши се мобилизираха и изравниха резултата с точно попадение на Краси Реджов (който е роден 2001 г.) и невероятно красив гол от 30 метра с горна греда на Стойно Данков – Месаря, след асистенция на капитана Ангел Узунов от тъч. Панагюрци се разминаха на косъм от победата, след като в последната минута бе отменен гол заради засада.

Оборище U19 бе в състав: Бладислав Зубев, Константин Цветков, Кирил Найденов, Стойно Данков, Стоян Лулчев, Добромир Ерелийски, Кирил Чопаринов, Красимир Реджов, Ангел Узунов, Георги Арбалиев, Николай Пайтаков.