Начало Препоръчани За пореден път злато, сребро и бронз за СК „Бойни спортове“

За пореден път злато, сребро и бронз за СК „Бойни спортове“

На 21 октомври в Пловдив се проведе Международен турнир по джудо за момчета, момичета, юноши и девойки младша възраст. СК„Бойни Спортове“ се включи в турнира с 9 състезатели, които донесоха 2 златни, 1 сребърен и 3 бронзови медала.

Шампион в категория 55 кг. стана Ивелин Танковски, който за първи път се бори в по-висока категория, обичайно до момента Ивелин се състезава в диапазона 46-50 кг. Другия златен медал е за Георги Динков в категория плюс 66 кг., който на финала се изправи срещу друг панагюрски състезател – Алкивиадис Ставридис, за който остана среброто.

В категория 46 кг. Виктор Танковски спечели бронзово отличие, както и Мартин Кеков – 27 кг. и Николета Петкова – 42 кг.

Достойно се представиха Стивън Йорданов, Ивайло Чочев и Ивайло Дерменджиев, които са само на по 8 години.

С тези поредни завоювани отличия състезателите и треньорите от СК „Бойни спортове“ честитят рождения ден на световния и европейски шампион по джудо и самбо Иван Нетов.