Начало Препоръчани Загуба с един гол и равен мач записаха 19-годишните ни хандбалистки

Загуба с един гол и равен мач записаха 19-годишните ни хандбалистки

На 5 февруари Хандбален клуб „Панагюрище“ бе домакин на турнир от Националната хандбална група за 19 годишни девойки.

В турнира участваха отборите на Панагюрище, Хасково и Сливница.

В първата среща с Хасково панагюрските хандбалистки водеха през по-голямата част, като на моменти разликата достигаше 4-5 гола. От средата на второто полувреме Хасково заложиха на бързи контраатаки, на които нашите девойки не съумяха да се противопоставят. В нападение те допуснаха много пропуски и играта бе изравнена. 15 секунди преди края на срещата при резултат 28:28 ,топката бе във владение на Хасково, не успяхме да спрем стрелбата на М.Панайотова, която отбеляза победния  29-ти гол на Хасково.

Във втората среща срещу Сливница момичетата започнаха неуверено, разконцентрирано, с много грешки и първото полувреме завърши с три гола пасив за нас. През второто полувреме заиграха по-добре изравниха играта, която вървеше до края на мача гол за гол и така завърши при равен резултат 26:26. Най-резултатна за нашия отбор и в двете срещи бе националката Мария Маслева.
В другата среща от турнира Сливница победи Хасково с 41:34. Следващият турнир ще бъде в гр.В.Търново на 6 април.
Състав на Панагюрище: Стиляна Добрева, Мария Маслева, Марина Чардакова, Станислава Чакърова, Катрин Чочева, Стефани Навущанова, Стилиана Кирилова, Даниела Куртакова, Валентина Брандийска, Евелин Драганова, Николета Иванова.

ХАНДБАЛЕН КЛУБ ПАНАГЮРИЩЕ БЕ ДОМАКИН НА ТУРНИРА В ЗАЛА „АРЕНА АСАРЕЛ“ , БЛАГОДАРЕНИЕ СЪДЕЙСТВИЕТО НА АСОЦИАЦИЯТА НА СПОРТНИТЕ КЛУБОВЕ“АСАРЕЛ МЕДЕТ „