Начало Спорт Жребият за групите в Международния детски футболен турнир „Проф. д-р Л....

Жребият за групите в Международния детски футболен турнир „Проф. д-р Л. Цоцорков“ беше изтеглен в присъствието на малките футболисти от Италия и България и техните треньори

СПОДЕЛИ
От ляво надясно: Ивайло Рачев, Съорганизатор на турнира, Георги Славчев, треньор и футболист, организатор на спортната част, Радослава Мечкюрева, представител Тракийски хотелиери ЕООД

Тази вечер, 3 декември, в Парк Хотел Асарел в Панагюрище  беше изтеглен жребият за мачовете в Групите в Международния детски футболен турнир „Проф. д-р Л. Цоцорков“ в присъствието на малките футболисти, техните треньори и на журналисти. В Група А с водач Милан ще се съревновават футболните отбори на Локомотив-София с №2, Оборище-Панагюрище с №3, Лион-Пловдив с №4, Черноморец-Бургас с №5. В Група Б с водач ФК Ювентурс ще се състезават футболният клуб на Олимпия-София с номер 2 в групата, Кронос-Пловдивс №3, отборът на Национал-София с №4 и Миньор-Перник с №5 в групата.

Общо 10 са отборите от набор 2008, които се състезават за купата в първия по рода си детски футболен турнир у нас, който се организира с участието на детските академии на ФК Милан и ФК Ювентус. Спортното събитие се открива утре в 8.45 ч. в Зала Арена Асарел, като мачовете в групите започват от 9.00 ч.

Входът за първия ден на турнира /4 декември/ е безплатен, а за втория, когато ще се играят полуфиналите, финалите и „Мача на звездите“, билети се продават на символична цена от 5 лв.,  10 лв. – семеен билет за двама възрастни и 2 деца.  Билети могат да се закупят от  Ивентим, а жителите на Панагюрище могат да се снабдят с билети на Хотелска Рецепция Каменград Хотел & СПА.

ГРУПА А / GROUP A

  1. МИЛАН / MILAN
  2. ЛОКОМОТИВ / LOKOMOTIV
  3. ОБОРИЩЕ / OBORISHTE
  4. ЛИОН / LION
  5. ЧЕРНОМОРЕЦ /CHERNOMORETS

ГРУПА Б / GROUP B

  1. ЮВЕНТУС / JUVENTUS
  2. ОЛИМПИЯ / OLIMPIA
  3. КРОНОС / KRONOS
  4. НАЦИОНАЛ / NATIONAL
  5. МИНЬОР / MINYOR

 

04.12.2018

08.45 – Откриване/Opening

09.00 09.45 – Локомотив/Lokomotiv–Черноморец/Chernomorets

09.50 10.35 – Олимпия/Olimpiya – Миньор/Minyor

10.40 11.25 – Оборище /Oborishte  – Лион/Lion

11.30 12.15 – Кронос/Kronos – Национал/National

12.20 – 13.05 – Черноморец/Chernomorets – Оборище/Oborishte

13.10 – 13.55 – Миньор/Minyor – Кронос/Kronos

14.00 14.45 – Милан/Milan – Локомотив/Lokomotiv

14.50 – 15.35 – Ювентус/Juventus – Олимпия/Olimpia

15.40 – 16.25 – Оборище/Oborishte – Милан/Milan

16.30 17.15 – Кронос/Kronos – Ювентус/Juventus

17.20 – 18.05 – Лион/Lion – Черноморец/Chernomorets

18.10 – 18.55 – Национал/National – Миньор/Minyor

 

05.12.2018

08.45 – 09.30 – Милан/Milan – Лион/Lion

09.35 10.20 – Ювентус/Juventus – Национал/National

10.25 – 11.10 – Локомотив/Lokomotiv – Оборище/Oborishte

11.15 12.00 – Олимпия/Olimpia – Кронос/Kronos

12.0512.50 – Лион/Lion – Локомотив/Lokomotiv

12.55 13.40 – Национал/National – Олимпия/Olimpia

13.45 – 14.30 – Черноморец/Chernomorets – Милан/Milan

14.35 – 15.20 – Миньор/Minyor – Ювентус/Juventus

15.2516.10 – Първи Група А/First Group A – Втори Група Б/Second Group B

16.15 – 17.00 – Втори Група А/Second Group A – Първи Група Б/First Group B

17.0517.50 – Финал 3 и 4 място – Final 3 and 4 place

17.55 – 18.40 – Финал 1 и 2 място – Final 1 and 2 place

18.45 – Награждаване / Awards

19.30 – Мач на Звездите България и Италия / All Stars game Bulgaria vs Italy

20.30 – Закриване / Closing

Малките футболисти от ФК Милан присъстват на Тегленето на жребия в Международния детски футболен турнир Проф. Д-р Л.Цоцорков