Начало Спорт Злато, сребро и бронз за СК „Топалов“ от турнира по самбо „Орчо...

Злато, сребро и бронз за СК „Топалов“ от турнира по самбо „Орчо Войвода“

На 16 декември, в спортната зала „Арена Асарел”, при огромен интерес протече традиционният турнир по самбо “Орчо Войвода” за деца и юноши.

В него се включиха 140 участници от 13 клуба, като състезанието събра най-добрите състезатели по самбо в България.

Надпреварата събра и изявени имена в самбото, сред които беше и Георги Юсев – председател на Българската  федерация по самбо, както и Иван Нетов – многократен шампион по самбо, председател на Асоциацията на спортните клубове в Панагюрище и организатор на турнира.

СК „Топалов“ взе участие с 3 деца, които се представиха блестящо и завоюваха медали в категориите си.

Десислав Атанасов стана първи до 35 кг. В същата категория Денис Гълъбов зае второ място, а Запрян Ликов стана трети в категория до 59 кг.