Начало Спорт Оборище надделя над ЦСКА II с 3:1

Оборище надделя над ЦСКА II с 3:1

IMG_6565

ЦСКА II загуби с 1:3 от Оборище (Панагюрище) в днешния мач от XXI кръг на Втора професионална лига.

„Воеводите“ откриха резултата в осмата минута чрез дузпа, изпълнена от Владимир Айтов. След този гол младите армейци се активизираха и натиснаха сериозно домакините. В 42-та минута червените изравниха, след като съдията отсъди 11-метров наказателен удар за игра с ръка. Станоев не допусна грешка и така първото полувреме завърши с резултат 1:1.

IMG_6660 IMG_6657

В началото на второто полувреме се стигна до трета дузпа в мача, която беше за Оборище, изпълнена и реализирана отново от Айтов. В 60-та минута третия гол за Оборище реализира Георги Стефанов след асистенция на Свилен Щерев.

До края на срещата червените опитаха да променят развоя на събитията, но без успех.

На срещата присъстваха и привържениците на ЦСКА от град Панагюрище.