Начало Политика Пълният списък на кандидатите за народни представители в 13-и многомандатен избирателен район

Пълният списък на кандидатите за народни представители в 13-и многомандатен избирателен район

СПОДЕЛИ
restorant

photo_verybig_869616Представяме Ви пълният списък на листите с кандидати за народни представители, регистрирани в РИК – Пазарджик. Списъкът е публикуван в пълния си вариант най-напред  в областния сайт pa-media.net

Кандидатската листа за народни представители на БСП лява България
№     Име     Презиме     Фамилия

1     Янаки     Боянов     Стоилов
2     Йордан     Стоянов     Младенов
3     Георги     Василев     Янчев
4     Диана     Маринова     Варникова-Милчева
5     Ибрахим     Хаджинедим     Генджев
6     Лазар     Огнянов     Попов
7     Георги     Светломиров     Петров
8     Петя     Николаева     Цанкова
9     Мария     Георгиева     Краева
10     Гурко     Георгиев     Митев
11     Нина     Иванова     Димова
12     Димитър     Спасов     Димитров
13     Стойко     Стойчев     Стефанов
14     Георги     Николов     Мърков
15     Светлана     Димитрова     Парашкевова-Узунова
16     Георги     Петров     Керелов
17     Димитър     Георгиев     Добрев
18     Васил     Грозданов     Георгиев

Кандидатската листа за народни представители на ПП НОВОТО ВРЕМЕ, както следва:
Номер по ред     Собствено име     Бащино име     Фамилно име
1     Росица     Йовчева     Кабзева-Дикина
2     Янко     Ангелов     Йорданов
3     Светослав     Спасов     Савов
4     Евгени     Петров     Павлов

Кандидатската листа за народни представители на ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ, както следва:
№ по ред     Собствено име     Бащино име     Фамилно име
1     Иван     Георгиев     Проданов
2     Красимира     Борисова     Дунчева

Кандидатската листа за народни представители на КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА, както следва:
Номер по ред     Собстевно име     Бащино име     Фамилно име
1     Христо     Георгиев     Тодоров
2     Ангел     Георгиев     Даскалов
3     Красимир     Манолов     Темнилов
4     Георги     Спасов     Генов
5     Биляна     Алекова     Бешева
6     Иван     Иванов     Търпоманов
7     Милен     Емилов     Шехтов
8     Анастасия     Викторова     Мераклийска
9     Лука     Ненков     Делийски
10     Валя     Спасова     Ал Самара
11     Йорданка      Иванова     Лютакова
12     Георги     Николов     Пройкин
13     Саша     Атанасова     Филипова
14     Милен     Георгиев     Христосков
15     Ради     Ангелов     Радев
16     Марина     Благоева     Мишева
17     Шенка     Павлова     Илиева

Кандидатската листа за народни представители на НОВА СИЛА, както следва:
№ по ред     собствено име     бащино име     фамилно име
1     Людмил     Любенов     Новков
2     Стоян     Златанов     Златанов
3     Милен     Стефанов     Стоянов
4     Атанас     Симеонов     Атанасов

Кандидатската листа за народни представители на Движение 21, както следва:
Номер по ред     Собстевно име     Бащино име     Фамилно име
1     Eлена     Георгиева     Костова-Петкова
2     Стоимен     Павлов     Церовски
3     Николай     Георгиев     Арнаудов
4     Нина     Илиева     Змийчарова-Димова
5     Силвана     Георгиева     Костадинова-Новоместска
6     Стилияна     Славеева     Стойкова
7     Феня     Димитрова     Проданова
8     Йордан     Николов     Клечеров
9     Маргарита     Стоянова     Младенова

Кандидатската листа за народни представители на ПП Нова България, както следва:
№ по ред     Собствено име     Бащино име     Фамилно име
1     Боряна     Чавдарова     Пенева
2     Иван     Николаев     Паланов
3     Марияна     Василева     Бълдъркова

Кандидатската листа за народни представители на  ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ, както следва:
Номер по ред     Собствено име     Бащино име     Фамилно име
1     Агоп     Едуард     Каспарян
2     Петко      Иванов     Вацев

Кандидатската листа за народни представители на ПП Глас Народен, както следва:
№     ИМЕ     ПРЕЗИМЕ     ФАМИЛИЯ
1     Людмил     Димитров     Георгиев
2     Тодор     Борисов     Тодоров
3     Велко     Димитров     Савов
4     Красимир     Владимиров     Куцаров
5     Елена     Ангелова     Начева
6     Иван     Горанов     Милушев

Кандидатската листа за народни представители на ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ – НФСБ И ВМРО, както следва:
№     Име     Презиме     Фамилия
1     Стефан     Георгиев     Солаков
2     Александър     Иванов     Гагов
3     Емилия     Лазарова     Атанасова
4     Йордан     Трендафилов     Мадаров
5     Николай     Йорданов     Пенев
6     Стоил     Георгиев     Атанасов
7     Милен     Георгиев     Церов
8     Кузо     Георгиев     Божинов
9     Иван     Цвятков     Петков
10     Георги     Димитров     Коприщенов
11     Юрий     Продрумов     Димов
12     Георги     Йорданов     Кърпачев
13     Стоян     Петров     Боериков
14     Стефан     Иванов     Веселинов
15     Иван     Кънчев     Убинов
16     Цветелина     Георгиос     Гидакис

Кандидатската листа за народни представители на РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК, както следва:
№     Име     Презиме     Фамилия
1     Бойка     Грозева     Маринска
2     Валентин     Цвятков     Карабойчев
3     Венцислав     Георгиев     Личев
4     Борис     Георгиев     Станков
5     Петър     Андреев     Ангелов
6     Пепа     Ганчева     Филина
7     Димитър     Николов     Батаклиев
8     Елихан     Юсеинова     Капланова
9     Даниела     Асенова     Салкина
10     Димитър     Христов     Герасимов

Кандидатската листа за народни представители на КП ДЕСНИТЕ, както следва:
Номер по ред     Име     Презиме     Фамилия
1     Емил     Торков     Мечикян
2     Димитър     Димитров     Калбуров
3     Димо     Рашев     Рашов
4     Мария     Людмилова     Илиева – Ракова
5     Ана     Мариянова     Танчовска
6     Марияна     Димитрова     Стоянова
7     Григор     Стоилов     Дамянов
8     Мария     Николаева     Динкова
9     Елена     Димитрова     Чанкова

Кандидатската листа за народни представители на РЕПУБЛИКА БГ, както следва:
№     Име     Презиме     Фамилия
1     Ралица     Олегова     Сиракова-Славчева
2     Светлана     Стефанова     Гюрджеклиева
3     Иван     Миланов     Шопов
4     Мирослав     Георгиев     Григоров
5     Румен     Николаев     Янъков
6     Дияна     Георгиева     Бекярова
7     Цветан     Луков     Станчев
8     Стоянка     Петрова     Велева
9     Мария     Петкова     Хаджийска

Кандидатската листа за народни представители на . НДСВ, както следва:
1.      ИВАН            ПЕТРОВ АВРАМОВ
2.      СОНЯ СТОЯНОВА ДРАГОЕВА
3.      АНГЕЛИНА  ДРАГОМИРОВА ХРИСТОВА
4.      ДИМИТЪР  МАРКОВ ВЪЛЧЕВ
5.      МИХАИЛ  ЙОРДАНОВ ДИМИТРОВ
6.      ПЕНКА АТАНАСОВА НЕШЕВА
7.      РАДКА ПЕТЬОВА ГОСПОДОВА
8      ЙОРДАН АЛЕКСАНДРОВ ЙОРДАНОВ
9.      СВЕТЛА АНГЕЛОВА КОЗАРЕВА

Кандидатската листа за народни представители на . НОВА АЛТЕРНАТИВА, както следва:
1.      Илко Добрев Дишков
2.      Георги Андреев Андреев
3.      Борис Димитров Димитров
4.      Любомир Николов Видев
5.      Любена Миткова Начева
6.      Димитър Георгиев Димитров
7.      Дафинка Ангелова Кънева
8.      Николай Иванов Найденов
9.      Митко Максимов Ангелов
10.  Савина Кирилова Топкарова
11.  Никола Георгиев Димитров

Кандидатската листа за народни представители на . ПП „АТАКА“, както следва:
Номер по ред     Собстевно име     Бащино име     Фамилно име
1     Станислав     Тодоров     Станилов
2     Красимир     Георгиев     Първанов
3     Георги     Михайлов     Сенгалевич
4     Иван     Първанов     Дачев
5     Иван     Тодоров     Иванов
6     Цветко     Благов     Петлов
7     Стефан     Костадинов     Георгиев
8     Серьожа     Лазаров     Даскалов
9     Димитър     Илионов     Колчаков

Кандидатската листа за народни представители на . ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА  ПАРТИЯ /СДП/, както следва:
следва:

1.      Иван Атанасов Колчаков

Кандидатската листа за народни представители на ПП ГЕРБ, както следва:
№     Име     Презиме     Фамилия
1     Стоян     Димитров     Тонев
2     Дончо     Спасов     Баксанов
3     Гинче     Димитрова     Караминова
4     Христо     Илиев     Калоянов
5     Дияна     Илиева     Кехайова
6     Петко     Валентинов     Петков
7     Лъчезар     Стоянов     Илинов
8     Атанас     Иванов     Узунов
9     Десислава     Йорданова     Костадинова- Гушева
10     Кирил     Радославов     Гелеменов
11     Дечо     Найденов     Спасов
12     Емил     Димитров     Горанов
13     Росица     Ангелова     Рускова
14     Надежда     Георгиева     Терзиева
15     Стефан     Неделчев     Мирев
16     Иван     Георгиев     Цурев
17     Николай     Георгиев     Ангелов
18     Димитър     Иванов     Гечев

Кандидатската листа за народни представители на . КОАЛИЦИЯ „ЛЕВИЦАТА И ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ“, както следва:

1.      Юрий Георгиев Сапунджиев
2.      Спартак Костов Кънев
3.      Спас Тодоров Джумайски
4.      Иво Иванов Лулчев
5.      Стоянка Кръстева Пенева
6.      Людмил Христов Стоянов
7.      Димитър Димитров Прасев
8.      Румен Стефанов Иванов
9.      Здравка Стефанова Димитрова

Кандидатската листа за народни представители на . ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ ЗЕЛЕНИТЕ, както следва:

Костадин Стефанов Деянов
Иван Георгиев Велов
Мария Славчева Карвър
Васил Василев Кънев

Кандидатската листа за народни представители на . ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРИЯ (ОБ), както следва:

1. Веселка Георгиева Ядкова
2. Стефка Генчова Богданова
3. Илиян Илиянов Кожухаров
4. Адрияна Георгиева Тонкова
5. Деяна Стоянова Лупова
6. Димитър Атанасов Делирадев

Кандидатската листа за народни представители на . БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ – НД, както следва:

1.ТОНИ ДИМИТРОВ БАЖДАРОВ
2.КРЪСТАН СТОЯНОВ КРЪСТАНОВ
3.ПАРАШКЕВА СТОЯНОВА ИВАНОВА
4.ТОДОР ПЕТРОВ ТОДОРОВ
5.ИВАН ГЕОРГИЕВ ИВАНОВ

Кандидатската листа за народни представители на БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ, както следва:

1. Йорданка Благоева Делкова
2. Тодор Куртев Цоков
3. Ангел Борисов Ангелов
4.Янко Атанасов Узунов
5.Тодор Георгиев Хайдуков
6. Здравко Георгиев Караиванов

Кандидатската листа за народни представители на Коалиция АБВ – (Алтернатива за българско възраждане), както следва:

1. Стайко Иванов Спиридонов
2. Атанас Иванов Кузманов
3. Венко Димитров Балтаджиев
4.Татяна Ненкова Пенчева
5.Славейко Николов Стоицов
6. Димитър Крумов Паунов
7. Цоко Георгиев Цоков
8. Ягодка Иванова Шопова
9. Иван Александров Кьосов
10. Радослава Василева Василева
11. Тодор Желязков Ничев
12. Десислава Стоянова Тодорова
13. Георги Любенов Лазаров

Кандидатската листа за народни представители на ДПС – Движение за права и свободи, както следва:

1. Делян Славчев Пеевски
2. Мариана Василева Георгиева-Бенчева
3.Сергей Манушов Кичиков
4. Ифет  Мехмед Триградлиева
5. Марин Христов Янков
6.Сабире Раим Рамадан
7.Цанко Бенчов Моллов
8.Мустафа Мехмед Бандьо
9.Елена Петрова Пейчинова