Начало Спорт Представяме ви променената програма на юноши старша възраст – зона София

Представяме ви променената програма на юноши старша възраст – зона София

СПОДЕЛИ
restorant

img_0505Зоналният съвет на БФС  промени програмата на юноши – старша възраст, зона „София“ дни преди старта на първенството. Причината е отказът на ФК „Сливнишки герой“ да участва в лигата. Първенството ще започнат 13 отбора. Първият мач на панагюрци е на 5 септември, петък от 17.00 часа на стадион „Орчо Войвода“ срещу „Оскар Ел“ София.

БФС ЗОНАЛЕН СЪВЕТ – СОФИЯ

ПЪРВЕНСТВО на ЮНОШИ ЗОНА 2014/2015 г. ЕСЕНЕН ПОЛУСЕЗОН

П Р О Г Р А М А

УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:
ФК , СТАДИОН, ГРАД
1 ВЕЛБЪЖД /КН./  – СТРАНДЖАТА КЮСТЕНДИЛ
2 ВИТОША /БИСТР./  – ЛЕТИЩЕ СОФИЯ
3 ВИХРЕН /САНД./  – ГРАДСКИ САНДАНСКИ
4 КОНЕЛИАНО /ГЕР./  – ГЕРМАН с. ГЕРМАН
5 ЛЕВСКИ /СФ./  – Г. АСПАРУХОВ СОФИЯ
6 ЛОКОМОТИВ /СФ./  – ТРЕБИЧ кв. ТРЕБИЧ
7 ОБОРИЩЕ /ПАН./  – ОРЧО ВОЙВОДА ПАНАГЮРИЩЕ
8 ОСКАР ЕЛ /СФ./ –  ЦАРСКО СЕЛО СОФИЯ
9 ОФК ПИРИН /БЛ./  – РИЛЦИ с. РИЛЦИ
10 СЕПТЕМВРИ /СФ./  – 57 У-ЩЕ СОФИЯ
11 СОФИЯ 2010 /СФ./  – ЦАРСКО СЕЛО СОФИЯ
12 ФК МИНЬОР /ПК./  – ДИМОВА МАХАЛА ПЕРНИК
13 ЦСКА /СФ./  – ЦАРСКО СЕЛО СОФИЯ

М. СЕПТЕМВРИ

1 КРЪГ – 05.09.2014 г. /петък/ – 17.00 ч.

ВЕЛБЪЖД  – ЦСКА
ВИТОША БИСТР –  ФК МИНЬОР
ВИХРЕН –  СОФИЯ 2010
ЛЕВСКИ –  СЕПТЕМВРИ
ЛОКОМОТИВ  – ОФК ПИРИН
ОБОРИЩЕ  – ОСКАР ЕЛ
КОНЕЛИАНО ПОЧИВА

2 КРЪГ – 12.09.2014 г. /петък/ – 17.00 ч.

ЦСКА  – ОСКАР ЕЛ
ОФК ПИРИН  – ОБОРИЩЕ
СЕПТЕМВРИ  – ЛОКОМОТИВ
СОФИЯ 2010 –  КОНЕЛИАНО
ФК МИНЬОР  – ВИХРЕН
ВЕЛБЪЖД –  ВИТОША БИСТР.
ЛЕВСКИ ПОЧИВА

3 КРЪГ – 19.09.2014 г. /петък/ – 17.00 ч.

ВИТОША БИСТР.  – ЦСКА
ВИХРЕН –  ВЕЛБЪЖД
КОНЕЛИАНО  – ФК МИНЬОР
ЛЕВСКИ –  СОФИЯ 2010
ОБОРИЩЕ –  СЕПТЕМВРИ
ОСКАР ЕЛ  – ОФК ПИРИН
ЛОКОМОТИВ ПОЧИВА

4 КРЪГ – 26.09.2014 г. /петък/ – 17.00 ч.

ЦСКА –  ОФК ПИРИН
СЕПТЕМВРИ –  ОСКАР ЕЛ
СОФИЯ 2010 –  ЛОКОМОТИВ
ФК МИНЬОР  – ЛЕВСКИ
ВЕЛБЪЖД  – КОНЕЛИАНО
ВИТОША БИСТР.  – ВИХРЕН
ОБОРИЩЕ ПОЧИВА

М. ОКТОМВРИ

5 КРЪГ – 03.10.2014 г. /петък/ – 16.00 ч.

ВИХРЕН –  ЦСКА
КОНЕЛИАНО –  ВИТОША БИСТР.
ЛЕВСКИ –  ВЕЛБЪЖД
ЛОКОМОТИВ  – ФК МИНЬОР
ОБОРИЩЕ  – СОФИЯ 2010
ОФК ПИРИН –  СЕПТЕМВРИ
ОСКАР –  ЕЛ ПОЧИВА

6 КРЪГ – 10.10.2014 г. /петък/ – 16.00 ч.

ЦСКА  – СЕПТЕМВРИ
СОФИЯ 2010 –  ОСКАР ЕЛ
ФК МИНЬОР –  ОБОРИЩЕ
ВЕЛБЪЖД  – ЛОКОМОТИВ
ВИТОША БИСТР.  – ЛЕВСКИ
ВИХРЕН  – КОНЕЛИАНО
ОФК ПИРИН ПОЧИВА

7 КРЪГ – 17.10.2014 г. /петък/ – 16.00 ч.

КОНЕЛИАНО –  ЦСКА
ЛЕВСКИ  – ВИХРЕН
ЛОКОМОТИВ  – ВИТОША БИСТР.
ОБОРИЩЕ –  ВЕЛБЪЖД
ОСКАР ЕЛ –  ФК МИНЬОР
ОФК ПИРИН –  СОФИЯ 2010
СЕПТЕМВРИ ПОЧИВА

8 КРЪГ – 24.10.2014 г. /петък/ – 16.00 ч.

СОФИЯ 2010 – СЕПТЕМВРИ
ФК МИНЬОР  – ОФК ПИРИН
ВЕЛБЪЖД – ОСКАР ЕЛ
ВИТОША БИСТР. –  ОБОРИЩЕ
ВИХРЕН  – ЛОКОМОТИВ
КОНЕЛИАНО  – ЛЕВСКИ
ЦСКА ПОЧИВА

9 КРЪГ – 31.10.2014 г. /петък/ – 16.00 ч.

ЛЕВСКИ  – ЦСКА
ЛОКОМОТИВ  –  КОНЕЛИАНО
ОБОРИЩЕ –  ВИХРЕН
ОСКАР ЕЛ –  ВИТОША БИСТР.
ОФК ПИРИН –  ВЕЛБЪЖД
СЕПТЕМВРИ –  ФК МИНЬОР
СОФИЯ 2010 ПОЧИВА

М. НОЕМВРИ

10 КРЪГ – 07.11.2014 г. /петък/ – 14.00 ч.

ЦСКА –  СОФИЯ 2010
ВЕЛБЪЖД  – СЕПТЕМВРИ
ВИТОША БИСТР. –  ОФК ПИРИН
ВИХРЕН –  ОСКАР ЕЛ
КОНЕЛИАНО – ОБОРИЩЕ
ЛЕВСКИ –  ЛОКОМОТИВ
ФК МИНЬОР ПОЧИВА

11 КРЪГ – 14.11.2014 г. /петък/ – 14.00 ч.

ЛОКОМОТИВ  – ЦСКА
ОБОРИЩЕ  – ЛЕВСКИ
ОСКАР ЕЛ  – КОНЕЛИАНО
ОФК ПИРИН  – ВИХРЕН
СЕПТЕМВРИ –  ВИТОША БИСТР.
СОФИЯ 2010  – ФК МИНЬОР
ВЕЛБЪЖД ПОЧИВА

12 КРЪГ – 21.11.2014 г. /петък/ – 14.00 ч.

ЦСКА –  ФК МИНЬОР
ВЕЛБЪЖД  – СОФИЯ 2010
ВИХРЕН  – СЕПТЕМВРИ
КОНЕЛИАНО  – ОФК ПИРИН
ЛЕВСКИ ОСКАР ЕЛ
ЛОКОМОТИВ ОБОРИЩЕ
ВИТОША БИСТР. ПОЧИВА

13 КРЪГ – 28.11.2014 г. /петък/ – 14.00 ч.

ОБОРИЩЕ  – ЦСКА
ОСКАР –  ЕЛ ЛОКОМОТИВ
ОФК ПИРИН  – ЛЕВСКИ
СЕПТЕМВРИ  – КОНЕЛИАНО
СОФИЯ 2010 –  ВИТОША БИСТР.
ФК МИНЬОР –  ВЕЛБЪЖД
ВИХРЕН ПОЧИВА

ЗС НА БФС – СОФИЯ СИ ЗАПАЗВА ПРАВОТО НА ПРОМЕНИ В ПРОГРАМАТА !