Начало Избори 2013 28 партии и 7 коалиции в 13 многомандатен избирателен район

28 партии и 7 коалиции в 13 многомандатен избирателен район

СПОДЕЛИ
restorant

28 партии и 7 коалиции са регистрирали листи в 13  многомандатен избирателен район – Пазарджик до изтичане на крайния срок, който бе 6 април. Ето и списък на регистрираните:

 

Партии  Листа до 3-то място
ПП ”ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ”  1.Неделчо Асенов Илинчев
ПП ”СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА” 1.Станислав Огнянов Комсалов
ПП ”ХРИСТИЯНДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ НА БЪЛГАРИЯ” 1.Спас Петков Кърпаров,
2.Радка Ангелова Кирилова,
3.Гроздан Кънчев Грозданов,
ПП ”НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО” 1.Венета Илиева Гешева
2.Илия Асенов Йорданов,
3.Рамадан Асанов Абазов,
ПП “БЪЛГАРСКАТА ЛЕВИЦА” 1.Мария Георгиева Генова,
2.Гинка Василева Балабанова,
3.Стефка Атанасова Бончева,
ПП “РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ” 1.Слави Василев Василев,
2.Костадин Щерев Холянов,
3.Стоян Марков Делибашев,
ПП “ДЕМОКРАТИЧНА ГРАЖДАНСКА ИНИЦИАТИВА” 1.Десислава Спасова Рабаджийска
2. Татяна Иванова Радева ,
3. Малин Костадинов Георгиев,
ПП „ХРИСТИЯН –СОЦИАЛЕН СЪЮЗ” 1. Петър Николов Иванов,
2. Борис Христов Златарев,
3. Гаро Кеворк Кумруян,
ПП “СОЦИАЛДЕ-МОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ” 1. Младен Илич Барболов,
ПП “ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ” 1. Даниела Веселинова Гаджева,
2. Николай Йорданов Пенев,
3. Кузо Георгиев Божинов,
 ПП „НОВА АЛТЕРНАТИВА” 1.Кремена Минюва Йорданова
2.Борис Димитров Димитров
3.Ирина Ангелова Бистрекова, 
  ПП „НАЦИОНАЛ- ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТИЯ”  1.Никола Асенов Гюлеметов,
2. Сабина Георгиева Иванова,
3. Тодор Атанасов Тюкенов,
ПП „КАУЗА БЪЛГАРИЯ ” 1.Стефан Димитров Шопов,
2. Анелия Димитрова Димитрова,
3.Станислав Петьов Божилов,
ПП „ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ” 1.Емил Торком Мечикян,
2.Неделка Тодорова Янакиева,
3.Александър Йорданов Цинигаров,
ПП „ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ ЖЕНИ” 1.Йота Койчева Халачева,
2.Калоян Жоров Чочов,
ПП „Български земеделски народен съюз” 1. Петър Андреев Ангелов,
2. Димитър Любомиров Петков ,
3. Иван Стоянов Вълчев,
ПП „ЗЕЛЕНИТЕ” 1. Костадин Стефанов Деянов,
2. Иван Георгиев Велов,
3. Делка Костова Никифорова,
 ПП „ЛИДЕР”  1. Георги Антонов Белчев,
2. Томи Спасов Стойчев,
3. Благо Атанасов Петров,
ПП „НАЦИНАЛНО ПАТРИОТИЧНО ОБЕДИНЕНИЕ” 1. Георги Петров Джеджев,
2. Валерий Райков Игнатов,
3. Николай Генов Петков,
ПП „ЛИБЕРАЛЕН АЛИАНС” 1. Марина Светославова Тънмазова,
2.Виолина Димова Дишева-Христова,
3.Емил Михран Папазян,
ПП „АТАКА” 1. Станислав Тодоров Станилов,
2.Красимир Георгиев Първанов,
3.Иван Тодоров Иванов,
ПП „ГЕРБ” 1.Дончо Спасов Баксанов,
2.Гинче Димитрова Караминова,
3.Христо Илиев Калоянов,
ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” 1.Делян Славчев Пеевски,
2. Искра Димитрова Михайлова-Копарова,
3.Сергей Манушов Кичиков,
ПП „ГЛАС НАРОДЕН” 1.Трифон Пламенов Зайков,
2. Пламен Николов Мишев,
3.Пламен Иванов Иванов,
ПП „СЪЮЗ НА КОМУНИСТИТЕ В БЪЛГАРИЯ” 1.Огнян Свиленов Кованджийски,
2. СтефанИванов Методиев,
3.Стефан Георгиев Харизанов,
ПП „ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ” 1.Велислав Величков Минеков,
2.Гергана Димитрова Кошарова-Табакова,
3.Тодор Димитров Маринов
ПП „НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ” 1.Силвия Чавдарова Трендафилова,
2.Вельо Георгиев Велев,
3.Магдалена Тодорова Лещарова,
ПП „ДАНО – Демократична алтернатива за национално обединение” 1.Камелия Бориславова Галчева
2.Иван Ангелов Терзов
д-р Денчо Крумов Кантарджиев
   
Коалиции Листа до 3-то място
КП ”БЪЛГАРСКА ПРОЛЕТ” 1.Здравко Георгиев Караиванов,
2.Иван Трифонов Трифонов,
3.Александър Стоянов Бахчеванов
КП “ГОРДА България” 1. Петър Ганчев Горчев,
2. Стоян Димитров Стоянов,
3. Георги Петров Дойчев,
КП “ЦЕНТЪР-СВОБОДА И ДОСТОЙНСТВО” 1.Кемал Мустафов Тинев
2.Огнян Исаев Исаев
3.Станислава Иванова Габерска
КП ГРАЖДАНСКА ЛИСТА”МОДЕРНА БЪЛГАРИЯ”  1.Илия Ангелов Джамбазов
2.Росица Димитрова Везева
3.Ангел Иванов Христосков
 КП " СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ"  1.Милена Тончева Митева,
2.Светлана Крумова Шуманова-Иванова,
3. Венцислав Георгиев Личев,
 Коалиция от партии „Демократи за силна България и Български демократически форум(ДСБ,БДФ)” 1. Атанас Петров Атанасов,
2. Тодор Тодоров Тодоров,
3. Асен Александров Попов,
 КОАЛИЦИЯ „КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ"  1.Илияна Малинова Йотова
2.Георги Николов Мърков
3.Йордан Стоянов Младенов