Начало Препоръчани Децата и юношите младша на „Бойни спортове“ приключиха годината с 5 шампионски...

Децата и юношите младша на „Бойни спортове“ приключиха годината с 5 шампионски титли в Перник

На 1 декември в Перник се проведе турнир по джудо за момчета и юноши младша възраст. Обединен спортен клуб „Панагюрище“ се включи с 8 състезатели, които донесоха 5 златни, 1 сребърен и 2 бронзови медала.

Седемгодишният Кристиян Панайотов, в категория 34 кг. стана шампион, като за него това беше и първо участие в състезание. В категория 27 кг. финалът беше панагюрски, като Стивън Йорданов стана шампион, а Ивайло Чочев взе сребърния медал. В категория 30 кг. Ивайло Дерменджиев завоюва бронзов медал.

При юношите младша, в категория 30 кг., Мартин Цеков стана трети. В категория 43 кг. Виктор Танковски завоюва златно отличие. Спартак Кеков стана шампион при 50 килограмовите, а при 73 кг. Георги Динков също се окичи със злато.

Спортно-техническото ръководство на ОСК „Панагюрище“ е изключително доволно от представянето на децата и юношите в турнира, който е последен за тази година, като им пожелава весели празници и още много успехи през предстоящата 2019 година.